reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jestem po kurde dopiero o 20 wchodziłam do lekarza z duszą na ramieniu. Jest pęcherzyk jest[emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531] według usg 5tydz według ostatniej mięsiaczki 4tyg i 3 dni . Plamienie mam najprawdopodobniej od szyjki zewnętrzne, był jakiś skurcz ale nie ma tego dużo mam leżeć. Dostałam dodatkowo luteinę dopochwowo. Mam nadzieję że będzie dobrze.
Super wieści !! Gratulacje [emoji846] [emoji846] czyli te plamienia to nic poważnego ?
 
Ja nie zaobserowowalam żadnych objawo, oprócz często siku. [emoji2368] Jedyne co to odrzuca mnie od słodkich rzeczy za to ostre mogłabym jeść non stop [emoji849]
To mnie calkiem odepchnęło od ostrych, a zawsze najwiecej waliłam chilli do swojej porcji czegokolwiek, maly sloiczek jalapeno to miód dla mnie. A teraz tak beznamiętnie wręcz na ostre patrzę [emoji23]
 
Nie bylo mnie caly dzien i tyle stron nadrabiania [emoji16]
Jesli ktoras z nowych na grupie chce sie znalesc na liscie prosze napisac do mnie na pv swoje imie, ile lat,ktora ciaza ile dzieci i na kiedy termin [emoji3]. Liste wrzuce po zrobieniu watku prywatnego. Ktory mysle pojawi sie za okolo 2 tyg. Zobaczymy kto sie bedzie w miare regularnie odzywal bo samych podgladaczy tam nie chcemy [emoji121][emoji6]
Wysłałam Ci na priv ingo jakby co :-)
 
Hej dziewczyny, ja dziś mam mieszane uczucia, wstalam ożywiona, żadnych mdłości, wsunęłam śniadanie i rozmyślam czy jest ok, piersi dalej wrażliwe, nos wyostrzony, ale glowka jednak pracuje, a jak już mi się zachciało kawy dziś gdzie wcześniej nie mogłam nawet o niej myśleć to już wgl siedzę i rozkminiam czy jest dobrze, czy nie dobrze. Szkoda, że to nie jest wszystko prostsze, wgl po co kobietom mdłości w ciazy jakby wgl taki objaw nie istniał to wszystkim byłoby łatwiej :)

Jak się dzisiaj obudzilam i chwilowo nic nie bolalo, ciągnęło, cyce nie bolaly tylko sutki lekko wrażliwe to też miałam taką rozkminę jak Ty. A teraz o cycach jak pomyslę to od razu bolą [emoji23] najwyraźniej taki mój urok, rano cisza, a im bliżej wieczoru, tym mocniej objawy się rozkręcają.
 
L
Jery dziewczyny! Zeżarłam tak Zeżarłam kilka kawałków placka na śmietanie i dostałam wodnistego rozwolnienia [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ale takiego że aż boję się bąka puścić [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Szybko przyszlo, szybko wyszło [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
 
reklama
Do góry