reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie czasami mdłości ale lekkie, a najgorzej to wzdęty bardzo brzuch i rano biegunka prawie codziennie. Na badania idę w poniedziałek. Na usg we wtorek był 7 tydzień. Ale stres nadal nie opuszcza mimo że widziałam serduszko.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj wieczorem robiłam test i wyszedł negatywny, dzisiaj rano znowu zrobiłam i wyszła jasna ale już mocniejsza kreseczka więc zebrałam tyłek i pojechałam na Beta HCG trzymajcie kciuki🙉🥰 Chyba naprawdę to bardzo wczesna ciąża i musiała mi się przesunąć owulacja🤨
 

Załączniki

  • 6A79EA39-16CB-4B35-A1CA-3D7BF9867C2C.jpeg
    6A79EA39-16CB-4B35-A1CA-3D7BF9867C2C.jpeg
    105 KB · Wyświetleń: 96
  • 5DC57A4A-9A4F-4D85-96A2-34BC92DB4726.jpeg
    5DC57A4A-9A4F-4D85-96A2-34BC92DB4726.jpeg
    181,4 KB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. [emoji846]Moja mama wczoraj wieczorem zabrała synka na weekend [emoji16]więc mogłam się wyspac [emoji1] szaleństwo [emoji16]
Wczoraj ogarnęłam mieszkanie więc dziś zaplanowałam sobie dzień lenia [emoji85] zobaczymy jak mi to wyjdzie bo generalnie jestem osobą , która za bardzo w miejscu nie może usiedzieć [emoji16]
 
Hejka [emoji16] mam nadzieję że to będzie dobry dzień i takiego wam życzę [emoji3059]
Ja byłam z rana w luxmedzie i zrobiłam wszystkie badania... W brew pozorom zapłaciłam 250zl [emoji16] także myślę że nie ma tragedii cenowej [emoji16]
To faktycznie nie tak dużo[emoji846]pełen komplet robiłaś ? Tzn kiła, toxo, różyczka itp ?
 
Fasolka.. Jak się z tym czujesz? Planowana ciaza? Pierwsza czy kolejna? :)

I kolejna kwestia są tu jakieś mmay na forum.mieszkajace w Norwegii???
 
reklama
Do góry