reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A tak w ogóle to was podziwiam że piszecie o tak późnych godzinach,ja staram się dotrwać do 21 i zasypiam jak niemowlę,ale co dzień wstaje o 5.30 więc to może dlatego,ciekawe do której jutro pospie to jedyny dzień wolny w tygodniu😀
 
reklama
A tak w ogóle to was podziwiam że piszecie o tak późnych godzinach,ja staram się dotrwać do 21 i zasypiam jak niemowlę,ale co dzień wstaje o 5.30 więc to może dlatego,ciekawe do której jutro pospie to jedyny dzień wolny w tygodniu😀
Ja pisze z Malezji, wiec mam 7h różnicy z Polska 😅😅😅
 
Hej. Nigdy nie powiedziałabym, że sama z siebie będę budziła się w soboty po 6.. W sumie to nie sama z siebie bo przez ciążę :p. Wieczorami ledwo dociagne do 22 a rano 5.30-6. 30 moge juz wstawać. Niby spoko ale dla osoby, ktora spi do 10/11 dziwne :D.
Co do objawow: wczoraj bylam z mezem na lekkim spacerze. I mialam taką zadyszke, ze musialam przestać mowic żeby jakos funkcjonować. Podejrzewam, ze to po covidzie jeszcze bo 22.11 chorowaliśmy. Wczoraj lekarz sie smial, ze dzieki covidowi mamy ciążę.:). Codziennie bardzo bolal mnie brzuch. Jak na okres, czulam jajniki, ciągnięcie u dolu. W pewnym momencie, e sumie w pewnych momentach musialam wziąć nawet nospe. Ale od kilku dni jest trochę lzej. Brzuch czuje w pracy jak mam stresujące momenty oraz pod wieczor jak wiem, ze moge odetchnąc..i co do apetytu. To to w ogole jest śmieszne.. caly dzien nic nie jest. Wracam do domu około 17 i wtedy mnie zlapie glod- ale znosny. Wczoraj moje oczy chciały kawalek czekolady a po niej tak mnie zemdliło, ze szok! To jest bardzo dziwne bo slodycze zawsze moglam jeść kilogramami.

Mam wrażenie, ze moja ciaza jiz jest wyzsza- może dlatego, ze wiem o niej ld 16 dni, czyli od 26 dnia cyklu. Cień cienia wyszedł mi na 7 dzien po owu. Nie wiem jak ja to zobaczyłam. Choć tak marzylam o tej ciąży że te kreskę wypalilam oczami :)..

Dzis mamy urodziny corki, tzn moje i jej przyjęcie urodzinowe dla najblizszej rodziny. Wczoraj nagralysmy filmil gdzie chwali sie, ze będzie starsza siostrą. Jest na maksa wzruszający. Stwierdziła, ze woli siostre (bedzoe 7.9l różnicy) bo "nie bede tracila tyle pieniędzy bo ciuchy i zabawki będzie miala po niej ". Także ekonomiczne podejście :D
 
Nie bylo mnie caly dzien i tyle stron nadrabiania [emoji16]
Jesli ktoras z nowych na grupie chce sie znalesc na liscie prosze napisac do mnie na pv swoje imie, ile lat,ktora ciaza ile dzieci i na kiedy termin [emoji3]. Liste wrzuce po zrobieniu watku prywatnego. Ktory mysle pojawi sie za okolo 2 tyg. Zobaczymy kto sie bedzie w miare regularnie odzywal bo samych podgladaczy tam nie chcemy [emoji121][emoji6]
Wysłałam też priv, ale ja nie nowa, wcześniej jakoś nie ogarnęłam ;p
 
A ja dzisiaj zupełnie bez objawów się obudziłam. Jedziemy na weekend do mojej rodziny trzymajcie kciuki żeby moja mama nie wyczaiła mojego stanu :-) muszę pokombinować co ubrać, bo moje spodnie już się ciężko zapinają przez to wzdęcie. Oby dzisiaj bym dzień bez mdłości, bo po tym mama się domyśli o wszystkim. Stresuje mnie ta wizyta, bo nad mdłościami nie umiem panować. One pojawiają się tak nie wiadomo kiedy.
 
reklama
Hejka 😁 mam nadzieję że to będzie dobry dzień i takiego wam życzę 🥰
Ja byłam z rana w luxmedzie i zrobiłam wszystkie badania... W brew pozorom zapłaciłam 250zl 😁 także myślę że nie ma tragedii cenowej 😁
 
Do góry