reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A może któraś z Was polecić lekarza na NFZ w Wieliczce lub Krakowie? Już 13 lat chodzę tylko prywatnie i obie poprzednie ciąże też, ale teraz krucho z kasą (kredyty i wykończenie mieszkania) i może uda się zaoszczędzić na badaniach krwi chociaż 😜
 
reklama
A może któraś z Was polecić lekarza na NFZ w Wieliczce lub Krakowie? Już 13 lat chodzę tylko prywatnie i obie poprzednie ciąże też, ale teraz krucho z kasą (kredyty i wykończenie mieszkania) i może uda się zaoszczędzić na badaniach krwi chociaż [emoji12]

Ja chodziłam do przychodni przy szpitalu na Siemiradzkiego i polecam dr Igę Sendor. Tylko tam jest tak, że musisz od razu się zdeklarować ze będziesz u nich rodzić. No i niestety nie robią usg na wizytach. Ale badania wszystkie za free. A pani doktor bardzo miła.
 
Ja chodziłam do przychodni przy szpitalu na Siemiradzkiego i polecam dr Igę Sendor. Tylko tam jest tak, że musisz od razu się zdeklarować ze będziesz u nich rodzić. No i niestety nie robią usg na wizytach. Ale badania wszystkie za free. A pani doktor bardzo miła.
Ok. Dzięki. Jednak chciałam na Ujastku znowu rodzic o ile wszystko będzie dobrze ;)
 
Tzn ze gdzieś w przychodni? Szczerze mówiąc nie orientuje się za bardzo, rodzinnego mam w luxmedzie i tam zawsze wszystko robiłam 😶 i nawet nie wiem gdzie mogłabym się udać żeby to zrobić taniej 😢
Warto poszukać innych laboratoriów w mieście. Różnica między np.alabem w moim mieście, potrafi wynosić aż 50-70 zl więcej przy pakiecie badań niż inne placówki 🙉
 
Ja powiedziałam jednej przyjaciółce. oczywiście mężowi :D i wczoraj przekazałam info swojej mamie i siostrze. Reszcie póki co nie mówimy, poczekamy do lutego jak mamy większe spotkanie ze znajomymi najbliższymi.
Każdy musi ocenić wg siebie, ja myślałam, że wytrzymam do tego 12 tc ale nie ma opcji, z kimś chciałam się podzielić żeby choć uzyskać parę rad.

Jednak żadnych fotek na fb i instagramów :p
 
Czy któraś z Was też ma cały czas podwyższona temperaturę ciała? U mnie już od kilku dni jest 37-37.6 i ogólnie czuję ciepło na czole. Nie wiem czy to objaw ciąży czy jakaś infekcja, ma początku miałam jeszcze trochę bolące gardło.
 
Czy któraś z Was też ma cały czas podwyższona temperaturę ciała? U mnie już od kilku dni jest 37-37.6 i ogólnie czuję ciepło na czole. Nie wiem czy to objaw ciąży czy jakaś infekcja, ma początku miałam jeszcze trochę bolące gardło.
Też mam podwyzszona w okolicach 37.2-37.5... To chyba normalne 😉
 
reklama
Dziś pojawiły się różowe plamienia 😪😪😪 jakby woda zabarwiona delikatnie na różowo

Spokojnie, mi się pojawiła krew przy badaniu przez ginekologa ale o brązowej barwie i też się wystraszyłam, ale od środy ani kropli i dał mi duphaston przez to. Powiedział, że póki to nie krwawienie o dużej ilości i o intensywnym świeżym czerwonym kolorze to nie przejmować się zbytnio, sprawdził, że z kosmówką wszystko okej, żadnego krwiaka, nadżerki czy czegokolwiek. Czekam cierpliwie do wizyty w następną środę :)
 
Do góry