reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Czy któraś z Was też ma cały czas podwyższona temperaturę ciała? U mnie już od kilku dni jest 37-37.6 i ogólnie czuję ciepło na czole. Nie wiem czy to objaw ciąży czy jakaś infekcja, ma początku miałam jeszcze trochę bolące gardło.
Ja mam od tygodnia od 37.3 do 37.6. zaczynam to odczuwać podczas pracy, trudniej się skupić. Dziś mam te wyższa i czytałam że w ciąży dopiero od 38 jest gorączka.
 
Hej dziewczyny, jej jak wy tu dużo piszecie 😎 kiedy ja to nadrobię??? Ja miałam bardzo ciężki tydzień w pracy. Nawet nie miałam czasu wyszukiwać objawów ciąży. Zrobiłam betę pierwsza 715.84 druga 1319. mlU/ml. Póki co udało mi się przełożyć 1 wizytę z 11 lutego na 3 lutego. I pozostaje cierpliwe czekać. Z apki 5t1d. Ciągle się zastanawiam czy 7 tydzień na 1 wizytę to nie jest zbyt późno. 🙄 Oprócz częstego siusiu i wieczornego zmeczenia nie zauważyłam żadnych objawów. Więc niech tak zostanie.
Miłego dnia dziewczyny 😊 i jak najmniej nudności ❤️
Ja idę na pierwsza wizytę w 8+1 i uważam ze jeśli nie dzieje się nic niepokojącego to jest to dobry czas bo masz pewność ze usg jest wiarygodne
 
Czy któraś z Was też ma cały czas podwyższona temperaturę ciała? U mnie już od kilku dni jest 37-37.6 i ogólnie czuję ciepło na czole. Nie wiem czy to objaw ciąży czy jakaś infekcja, ma początku miałam jeszcze trochę bolące gardło.
Temperatury może nie mierzyłam, ale się czuję od ponad tygodnia, jak nie od owulki, jakbym była cieplejsza.
 
Dużo odpoczywaj, jakby się nasiliło to oędem do szpitala. A może zadzwoń do swojego gin? Masz duphaston może?
Kochana wizyta już umówiona dzisiaj na 18.30 oczywiście już troszkę sobie popłakałam. Mam nadzieję że będzie dobrze martwię się chyba nie idzie się nie martwić. Biorę duphaston od wtorku 3razy po jednej lekarz mi zapisal.
 
Spokojnie, mi się pojawiła krew przy badaniu przez ginekologa ale o brązowej barwie i też się wystraszyłam, ale od środy ani kropli i dał mi duphaston przez to. Powiedział, że póki to nie krwawienie o dużej ilości i o intensywnym świeżym czerwonym kolorze to nie przejmować się zbytnio, sprawdził, że z kosmówką wszystko okej, żadnego krwiaka, nadżerki czy czegokolwiek. Czekam cierpliwie do wizyty w następną środę :)
Dziękuję mam nadzieję że będzie dobrze
 
reklama
Do góry