reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Kochana wizyta już umówiona dzisiaj na 18.30 oczywiście już troszkę sobie popłakałam. Mam nadzieję że będzie dobrze martwię się chyba nie idzie się nie martwić. Biorę duphaston od wtorku 3razy po jednej lekarz mi zapisal.
Wiem co czujesz, kazde plamienie na kazdym etpaie ciąży może by" powodem do paniki. U mnie 3 lata temu plamienie nie skończyło się szczęśliwie, ale za Ciebie trzymam mocno kciuki [emoji106][emoji106]
 
Kochana wizyta już umówiona dzisiaj na 18.30 oczywiście już troszkę sobie popłakałam. Mam nadzieję że będzie dobrze martwię się chyba nie idzie się nie martwić. Biorę duphaston od wtorku 3razy po jednej lekarz mi zapisal.

Ja tez się dzisiaj zmartwiłam na tej wizycie, ale stres nam teraz tylko może zaszkodzić, na pewno nie pomoże. Trzeba być dobrej myśli [emoji4]
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do wrześniowych mam, termin na 08 września 2021. Zaczynam 8 tydzień. Czy jest tu jakas przyszła mama, którą tak jak mnie męczą codzienne wymioty? Zaczęło się od mdłości w 6 tyg, a od tygodnia wymiotuję po 2 max 3 razy dziennie. Dodatkowo dopiero w ciąży wyszły mi problemy z tarczyca, zażywam euthyrox, myślicie że może to mieć wpływ na te dolegliwości? Bardzo mi ciężko 🙄😒
melduje się z codziennymi wymiotami, mdłości 24/7 :). Na nic nie choruje wiec to chyba nie ma reguły :) polecam małe łyczki zimnej coli jeśli możesz. Mi zaczyna lżej żołądek pracować po niej.
 
melduje się z codziennymi wymiotami, mdłości 24/7 :). Na nic nie choruje wiec to chyba nie ma reguły :) polecam małe łyczki zimnej coli jeśli możesz. Mi zaczyna lżej żołądek pracować po niej.
Oj tak cola to moje chwilowe wybawienie. Martwi mnie tylko brak apetytu, bardzo mało jem. Nie jestem w stanie wypić wody niegazowanej. Stosuje herbatki imbirowe, i inne specyfiki ale to i tak nic nie daje. Łudzę się tylko że szybko minie 🙄😒 Schudłam już z 3 kg. Dobrze wiedzieć że nie jestem sama 👍🙂
 
reklama
Witam wszystkich.jestem tu nowa i też mam mega problemy z zaparciami,niestety mam nadciśnienie więc nie sądzę że wszystkie metody na taki problem są dla mnie czy się mylę ,mogę prosić o jakieś mądre rady błagam właśnie się zaczął u mnie siódmy tydzień 🤰💪😁 rzuciłam palenie też to jest jakimś problemem w związku z powyższym ehh
 
Do góry