reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Czy któraś z was już robiła badania zalecone przez lekarza np. Mocz, morfologia, gr. Krwi toxo, HIV itd...? I może któraś robiła w luxmedzie? Bo zastanawiam się ile ja za to zapłacę jutro 😵 na te podstawowe mam skierowanie... Ale co najdroższe to nie... Wiec się tak zastanawiam. 🤔
A nie opłaca Ci się bardziej zrobić badań w zwykłym punkcie pobrań ? Jeśli nie masz pakietu w luxmedzie, to ceny tam są zazwyczaj z kosmosu
 
Tzn ze gdzieś w przychodni? Szczerze mówiąc nie orientuje się za bardzo, rodzinnego mam w luxmedzie i tam zawsze wszystko robiłam 😶 i nawet nie wiem gdzie mogłabym się udać żeby to zrobić taniej 😢
 
Tzn ze gdzieś w przychodni? Szczerze mówiąc nie orientuje się za bardzo, rodzinnego mam w luxmedzie i tam zawsze wszystko robiłam 😶 i nawet nie wiem gdzie mogłabym się udać żeby to zrobić taniej 😢
Jak wejdziesz sobie na stronę Diagnostyki albo Alab, to tam wybierasz sobie punkty pobrań które są blisko Ciebie :) możesz nawek kupić badania przez internet (nie wiem czy wszystkie) I iść tylko do pobrania 😇
 
Mówił tylko żeby nie pic roibos i czerwonej. Kawy max dwie małe filiżanki. Nie jeść surowego mięsa, ryb, jaj w tym jaj na miękko i produktów z niepasteryzowanego mleka 🙈🙈

W sumie nie drążyłam tematu tych herbat, bo zazwyczaj piję tylko wodę 😁

Zbieram się na wizytę ❤️

Z tymi hebratami idzie zgłupieć, wszędzie informacje inne :D zostaje woda z owocami, bez owoców :D ja piję czerwoną bo się naczytałam na czarną i zieloną, nie ma chyba złotego środka hahah Internet pełny niedomówień
Powodzenia na wizycie <3

Czy któraś z was już robiła badania zalecone przez lekarza np. Mocz, morfologia, gr. Krwi toxo, HIV itd...? I może któraś robiła w luxmedzie? Bo zastanawiam się ile ja za to zapłacę jutro 😵 na te podstawowe mam skierowanie... Ale co najdroższe to nie... Wiec się tak zastanawiam. 🤔
Ja akurat Medicover i wszystkie badania mam bezpłatnie :( sprawdź dokładnie zakres swojej karty!
 
Czy któraś z was już robiła badania zalecone przez lekarza np. Mocz, morfologia, gr. Krwi toxo, HIV itd...? I może któraś robiła w luxmedzie? Bo zastanawiam się ile ja za to zapłacę jutro 😵 na te podstawowe mam skierowanie... Ale co najdroższe to nie... Wiec się tak zastanawiam. 🤔
ja robiłam właśnie dzisiaj, tylko ja wszystko mam w pakiecie i nie pomogę :( ale ceny można sprawdzić na ich stronie www cennik
 
reklama
Do góry