reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja śpię jak zabita, niestety syn przynajmniej raz się budzi w nocy i chce mleko [emoji849] dzisiaj w ogóle miał jakaś kiepską noc, a o 5:30 już był gotowy do wstania, ale udało się go przekonać żeby się jeszcze położył.
Od dzisiaj już w żłobku i oby się już żadne choróbsko nie przyplątało. A ja zabieram się za pracę!
 
reklama
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze [emoji38] najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka [emoji849] zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym [emoji38]

Mój synek skończy w kwietniu dwa latka, tez wszystko się kręci wokół niego bo na razie jest sam :) w dodatku twardy charakter, uparty jak mało kto :) czasem mam wrażenie, że są dni kiedy głównie się o coś drze [emoji23]
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
Ja mam 13 latkę i tak samo więcej w pokoju siedzi i raczej bezobsługowa. No może teraz coś tam w nauce pomóc by się przydało, ale zbytnio nie mam kiedy. Młodszy w czerwcu 2 lata i też się zastanawiam jak przyjmie młodsze rodzeństwo
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze [emoji38] najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka [emoji849] zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym [emoji38]
Też mam dwulatka w domu i też jest dość wymagający [emoji846]teściowa się śmieje , że daje w kosc bardziej niż jej obaj synowie razem wzięci hehe [emoji846]
Myślę , że jakoś to będzie. Dzięki podrosną i będą więcej rozumiec . Żyje nadzieją , że drugie będzie spokojniejsze [emoji28]
 
Ja śpię jak zabita, niestety syn przynajmniej raz się budzi w nocy i chce mleko [emoji849] dzisiaj w ogóle miał jakaś kiepską noc, a o 5:30 już był gotowy do wstania, ale udało się go przekonać żeby się jeszcze położył.
Od dzisiaj już w żłobku i oby się już żadne choróbsko nie przyplątało. A ja zabieram się za pracę!
Z tym mlekiem u nas tak samo. Maly najczęściej budzi się 2 razy w nocy i jest krzyk mama mlesio [emoji85] śmieje się,że jest jak niemowlaczek [emoji16]chociaż nie wyjdę z wprawy z nocnym wstawaniem[emoji28]
 
Mam do Was drogie mamy pytanie - czy macie problem z sennością zwłaszcza po zjedzeniu czegokolwiek? Dzisiaj na obiad zjadłam zupę warzywną, na "deser" jedngo kinderka i odleciałam na dwie godziny. Wiem, że w ciąży organizm pracuje na zdwojonych, potrojonych obrotach i trawienie to dodatkowy wysiłek... jednak zaczęłam się zastanawiać np. nad poziomem cukru? U mnie nie jest standardem robienia tych wszystkich badań w tak wczesniej ciąży (czyt. jestem w około 7 tyg, a wizytę mam w przyszły piątek). Czy któraś z Was ma coś podobnego?
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
Ja mam dwóch synów prawie 5 lat i 2 lata ;) i powiem szczerze, że wszędzie ich pełno, ciągle w ruchu i ciągle czegoś potrzebują i też nie wiem jak to ogarnę 😂
 
reklama
Z tym mlekiem u nas tak samo. Maly najczęściej budzi się 2 razy w nocy i jest krzyk mama mlesio [emoji85] śmieje się,że jest jak niemowlaczek [emoji16]chociaż nie wyjdę z wprawy z nocnym wstawaniem[emoji28]

Chciałabym bardzo mu to mleko odstawić, ale nie wiem czy sąsiedzi są na to gotowi [emoji23] on krzyczy jakby go ze skory obdzierali.
 
Do góry