reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja śpię jak zabita, niestety syn przynajmniej raz się budzi w nocy i chce mleko [emoji849] dzisiaj w ogóle miał jakaś kiepską noc, a o 5:30 już był gotowy do wstania, ale udało się go przekonać żeby się jeszcze położył.
Od dzisiaj już w żłobku i oby się już żadne choróbsko nie przyplątało. A ja zabieram się za pracę!
 
reklama
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze [emoji38] najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka [emoji849] zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym [emoji38]

Mój synek skończy w kwietniu dwa latka, tez wszystko się kręci wokół niego bo na razie jest sam :) w dodatku twardy charakter, uparty jak mało kto :) czasem mam wrażenie, że są dni kiedy głównie się o coś drze [emoji23]
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
Ja mam 13 latkę i tak samo więcej w pokoju siedzi i raczej bezobsługowa. No może teraz coś tam w nauce pomóc by się przydało, ale zbytnio nie mam kiedy. Młodszy w czerwcu 2 lata i też się zastanawiam jak przyjmie młodsze rodzeństwo
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze [emoji38] najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka [emoji849] zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym [emoji38]
Też mam dwulatka w domu i też jest dość wymagający [emoji846]teściowa się śmieje , że daje w kosc bardziej niż jej obaj synowie razem wzięci hehe [emoji846]
Myślę , że jakoś to będzie. Dzięki podrosną i będą więcej rozumiec . Żyje nadzieją , że drugie będzie spokojniejsze [emoji28]
 
Ja śpię jak zabita, niestety syn przynajmniej raz się budzi w nocy i chce mleko [emoji849] dzisiaj w ogóle miał jakaś kiepską noc, a o 5:30 już był gotowy do wstania, ale udało się go przekonać żeby się jeszcze położył.
Od dzisiaj już w żłobku i oby się już żadne choróbsko nie przyplątało. A ja zabieram się za pracę!
Z tym mlekiem u nas tak samo. Maly najczęściej budzi się 2 razy w nocy i jest krzyk mama mlesio [emoji85] śmieje się,że jest jak niemowlaczek [emoji16]chociaż nie wyjdę z wprawy z nocnym wstawaniem[emoji28]
 
Mam do Was drogie mamy pytanie - czy macie problem z sennością zwłaszcza po zjedzeniu czegokolwiek? Dzisiaj na obiad zjadłam zupę warzywną, na "deser" jedngo kinderka i odleciałam na dwie godziny. Wiem, że w ciąży organizm pracuje na zdwojonych, potrojonych obrotach i trawienie to dodatkowy wysiłek... jednak zaczęłam się zastanawiać np. nad poziomem cukru? U mnie nie jest standardem robienia tych wszystkich badań w tak wczesniej ciąży (czyt. jestem w około 7 tyg, a wizytę mam w przyszły piątek). Czy któraś z Was ma coś podobnego?
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
Ja mam dwóch synów prawie 5 lat i 2 lata ;) i powiem szczerze, że wszędzie ich pełno, ciągle w ruchu i ciągle czegoś potrzebują i też nie wiem jak to ogarnę 😂
 
reklama
Z tym mlekiem u nas tak samo. Maly najczęściej budzi się 2 razy w nocy i jest krzyk mama mlesio [emoji85] śmieje się,że jest jak niemowlaczek [emoji16]chociaż nie wyjdę z wprawy z nocnym wstawaniem[emoji28]

Chciałabym bardzo mu to mleko odstawić, ale nie wiem czy sąsiedzi są na to gotowi [emoji23] on krzyczy jakby go ze skory obdzierali.
 
Do góry