reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej hej. Czy zechciałybyście przenieść się na grupę na fb? Albo może nie tyle co przenieść, a narazie tam się dodać?
Nie chcę się przenosić, świadomie wybrałam baby boom i tu mi dobrze :)
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Myślę, że to dzidzia daje znać, że rośnie :)
Dziewczyny z cukrzycą ciążowa , mam pytanko? Stosujecie zamiast cukru jakieś słodziki typu stevia ,?
emoji848.png
Stosuję erytrol, ale rzadko
 
Poszłam dziś do pracy w spodniach ciążowych, bo mnie wszystko ciśnie 😱, bardzo mi brzuch wywaliło, a to dopiero 8 tydzień! Przecież to niemożliwe, a jednak... 😅

Dziewczyny, ja nie mogę opanować lęku... Strasznie się boję i jak na szpilkach czekam do tego 12 tygodnia... boję się cieszyć, boję się wszystkiego. Nawet ginekolog powiedział, że poczekamy z zakładaniem karty ciąży do następnej wizyty (będzie 9+2), bo wszystko na ten moment jest ok, ale dmuchamy na zimne... ehh...
 
A powiedziałaś wcześniej współpracownikom czy dowiedzieli się razem z l4?
Ja mam pracę 2 szkodliwych warunkach, bylam u gina w 5+5 i dostalam l4 bez problemu. Musze tylko doniesc zaswiadczenie o tygodniu ciazy, bo mi sie konczy umowa w marcu, ale juz bedzie 12 tyg, wiec musza przedłużyć do dnia porodu.
Bedziesz dostawac 100prc wynagrodzenia.
 
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Taaak, to zupelnie normalne, mam to mo w kazdej ciazy, macica rośnie 😊
 
Poszłam dziś do pracy w spodniach ciążowych, bo mnie wszystko ciśnie 😱, bardzo mi brzuch wywaliło, a to dopiero 8 tydzień! Przecież to niemożliwe, a jednak... 😅

Dziewczyny, ja nie mogę opanować lęku... Strasznie się boję i jak na szpilkach czekam do tego 12 tygodnia... boję się cieszyć, boję się wszystkiego. Nawet ginekolog powiedział, że poczekamy z zakładaniem karty ciąży do następnej wizyty (będzie 9+2), bo wszystko na ten moment jest ok, ale dmuchamy na zimne... ehh...
Doskonale Cię rozumiem... Ja też ciągle się boję, myślę i już powoli siwieje... U mnie 6t3d wizyta będzie w 7t5d i zastanawiam się cięgle czy wszystko ok...
Ale wzięłam się trochę na sposób... Ze póki piersi pobolewają, muli mnie i nie mam plamien to znak że nic złego się nie dzieje 😉
Mam nadzieję że kolejne 6tyg szybko zleci i w tym magicznym 12/13 tyg w końcu będziemy mogly odetchnac chociaż trochę 😉
 
hej, czy tylko ja tak tragicznie spałam w nocy? 😭
W dzień drzemka jest cudowna, szybko zasypiam, a w nocy to jakaś katorga... A to za zimno, a to za gorąco.. Ciągle się wiercę, pod brzuch kołdra poszła, bo myslałam, że padnę z bólu kręgosłupa, koszmar...
 
reklama
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
 
Do góry