reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie kiepsko ze spaniem ostatnio. Wczoraj nie spalam bo badania, dzis pewnie tez z glowy, bo jutro szpital. Dobrze, że ogarnelam wszystko to odsapne w czw i pt bo od pn praca ❤
 
A pijecie zwykła czarna? Czytałam ze z czarna ze względu na teine trzeba uważać na ilość i zielona ponoć wypłukuje kwas foliowy... u mnie wjechała czerwona bo ponoć najbezpieczniej :/
Dajcie znać jak to z tym jest :-)
Zielonej nie dotykam, najczęściej piję owocowe, ale ostatnio do śniadania english breakfast mi tak smakuje (ale nie przekraczam 1 szklanki dziennie, doczytam o tej teinie ;) )
 
Cześć dziewczyny:) ja już po badaniu! Dziś udałam się na wizytę z PZU i nieco się zdziwiłam jak przyjęła mnie ok. 80 letnia lekarka. Taka kochana babcia heheh w każdym razie po opowiedzeniu mi historii życia oraz wypisaniu skierowania na wiele badań przeszłyśmy do USG. Sprzęt mocno stary wiec szału nie ma ale to co najważniejsze czyli serduszku biło ( chyba 140 ) i wszystko fajnie się rozwija a maleństwo ma 1,17 cm) Nie wiem tez jaki jest wiek ciąży ale wg apki 7t3d, za tydz idę do swojego prywatnego lekarza po więcej info :)
Najwazniejsze, że jest zarodek i bije serduszko❤. Możesz być spokojniejsza. No i całkiem spory już. Aż musiałam sprawdzić w necie, czy to możliwe, że praktycznie 5 tygodni od owulacji tyle może urosnąć małego człowieka z niewidocznej gołym okiem komórki. Fascynujace😍. Gratulacje.
 
Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płód
IMAG1216.jpg
a to oddzielająca sie kosmówka
IMAG1215.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płódZobacz załącznik 1228795 a to oddzielająca sie kosmówkaZobacz załącznik 1228796

Jejku.. Ja bym zaczekała, nadzieja umiera ostatnia 😪
Trzymam kciuki mocno by jednak było wszystko w porządku ✊🏻
 
Do góry