reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Kochana myśle, ze cierpliwości ❤️ możliwe, ze serducho dopiero się pojawi ciut później, u każdego pewnie inaczej :-) sama zobaczysz pewnie po naszych wizytach bo w tym tygodniu jakaś fala.
Jeśli Cię to uspokoi spróbuj umówić się do innego lekarza, jeśli test wyszedł Ci pozytywny 30 a 14.01 byłaś to możliwe ze to za szybko :-)
Ja idę jutro i będzie 6+4 i liczę się z tym, że mogę obyć się smakiem 🤣 głównie chodzi mi o sprawdzenie czy wszystko w środku okej.
Dziękuje za słowa wsparcia, fajnie, ze jest taka grupa, bo na innych forach tylko negatywnych informacji można się naczytał i człowiek wariuje :D
 
reklama
Dziękuje za słowa wsparcia, fajnie, ze jest taka grupa, bo na innych forach tylko negatywnych informacji można się naczytał i człowiek wariuje :D

Ja uważam ze fora dla przyszłych mam powinny być zakazane do któregoś momentu ciąży 🤣
„Ona ma tak a ja nie!” „Moje wyniki są takie a one maja inne!” „Nie mam objawów a ona ma!!!!” Ech! 🤣
 
ja obstawiam dziewczynę :).
Ogólnie słyszałam dwie takie przesłanki. Pierwsza, ze dziewczyna odbiera mamie urodę, a chłopak dodaje. A drugie, ze jeśli doszło do zapłodnienia po owulacji to dziewczyna a jeśli przed to chłopak 😅
Nie wierzę w teorie co do powiązania płci z konkretnymi smakami, zachciankami, objawami czy wyglądem w ciąży. Za to teoria dotycząca starań w zależności od owulacji już mnie przekonuje. Tylko to było odwrotnie i z synkiem mi się sprawdziło, bo celowaliśmy w chłopaka. Teraz to nawet nie wiem kiedy zaszlam w ciążę więc na nic się nie nastawiam.
 
Gdzieś czytałam, że tętno musi pojawić się do 8 tygodnia, ale każda ciąża jest inna. Z tego co widzę to jesteś na takim etapie jak ja (OM 26.11.2020).
Beta jest bardzo wysoka więc wydaje mi się, że powinno być tętno, a powtarzać jej nie ma co przy takim wyniku, bo tutaj już tylko USG jest miarodajne.
Może masz możliwość iść do innego lekarza?
A Ty jaką masz betę? Zastanawiam się właśnie czy nie iść do innego lekarza. Tak strasznie się martwię :(
 
Witam Was wszystkie.
5 stycznia robiłam testy i wyszły mi 2 kreski. Ostatnia miesiączka była 22.11.2020. W poniedziałek byłam u ginekologa i stwierdził że nie slychac tetna. Kazał przyjść za tydzień bo byc moze ciąża jest młodsza niż wynikało by to z miesiączki. Zrobilam dzisiaj bhcg (100 448). W czwartek powtórzę żeby zobaczyć czy rośnie prawidłowo. Oszaleć można :( czy przy takiej becie powinno juz byc slychac tetno? Pomóżcie proszę.
Dodam że odstawiłam niedawno tabletki antykoncepcyjne, a ten 22.11 okres miałam wywoływany
A ktory masz tydzień? Wg obliczen termin wypada na sierpień 😊
Ja mysle, ze ciaza okaze sie mlodsza i tyle,nie martw sie 😘
 
reklama
Do góry