reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płódZobacz załącznik 1228795 a to oddzielająca sie kosmówkaZobacz załącznik 1228796
Kochana nadzieji warto się trzymać. Trzymam mocno kciuki kochana będzie dobrze
 
reklama
Jest bąbelek, jest serduszko jest glukometr i pełna lista badań :) z usg 7+1 z OM 7+2. Kolejna wizyta 02 lutego. Maleństwo ma 1 cm :) z wrażenia nie zabrałam zdjęcia 🤣 czy jestem spokojniejsza? Wcale :p już czekam na kolejną wizytę!
super wiadomość ! 1 cm to już brzmi dumnie :)
To teraz powinnaś być nieco spokojniejsza :)
 
Aaa i jeszcze pytałam dlaczego to co mi wyleciało to duże takie i było brązowe a on że krew jest ciemna,mowie tak owszem ale to było jakby stara krew 🙄 nie potrafił mi odpowiedzieć..
 
Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płódZobacz załącznik 1228795 a to oddzielająca sie kosmówkaZobacz załącznik 1228796

Kochana poczekalabym i byłabym w kontakcie z lekarzem :( bardzo mi przykro...

Jest bąbelek, jest serduszko jest glukometr i pełna lista badań :) z usg 7+1 z OM 7+2. Kolejna wizyta 02 lutego. Maleństwo ma 1 cm :) z wrażenia nie zabrałam zdjęcia 🤣 czy jestem spokojniejsza? Wcale :p już czekam na kolejną wizytę!


Ekstra wieści! ❤️
 
reklama
Do góry