reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny:) ja już po badaniu! Dziś udałam się na wizytę z PZU i nieco się zdziwiłam jak przyjęła mnie ok. 80 letnia lekarka. Taka kochana babcia heheh w każdym razie po opowiedzeniu mi historii życia oraz wypisaniu skierowania na wiele badań przeszłyśmy do USG. Sprzęt mocno stary wiec szału nie ma ale to co najważniejsze czyli serduszku biło ( chyba 140 ) i wszystko fajnie się rozwija a maleństwo ma 1,17 cm) Nie wiem tez jaki jest wiek ciąży ale wg apki 7t3d, za tydz idę do swojego prywatnego lekarza po więcej info :)
 

Załączniki

  • 135CCA21-FA7C-443B-BD37-77505056C6CD.jpeg
    135CCA21-FA7C-443B-BD37-77505056C6CD.jpeg
    705 KB · Wyświetleń: 90
Cześć dziewczyny:) ja już po badaniu! Dziś udałam się na wizytę z PZU i nieco się zdziwiłam jak przyjęła mnie ok. 80 letnia lekarka. Taka kochana babcia heheh w każdym razie po opowiedzeniu mi historii życia oraz wypisaniu skierowania na wiele badań przeszłyśmy do USG. Sprzęt mocno stary wiec szału nie ma ale to co najważniejsze czyli serduszku biło ( chyba 140 ) i wszystko fajnie się rozwija a maleństwo ma 1,17 cm) Nie wiem tez jaki jest wiek ciąży ale wg apki 7t3d, za tydz idę do swojego prywatnego lekarza po więcej info :)
Siper pięknie 😘dawaj info na kolejnej wizycie ;) a robiłaś bete?:)
 
Cześć dziewczyny:) ja już po badaniu! Dziś udałam się na wizytę z PZU i nieco się zdziwiłam jak przyjęła mnie ok. 80 letnia lekarka. Taka kochana babcia heheh w każdym razie po opowiedzeniu mi historii życia oraz wypisaniu skierowania na wiele badań przeszłyśmy do USG. Sprzęt mocno stary wiec szału nie ma ale to co najważniejsze czyli serduszku biło ( chyba 140 ) i wszystko fajnie się rozwija a maleństwo ma 1,17 cm) Nie wiem tez jaki jest wiek ciąży ale wg apki 7t3d, za tydz idę do swojego prywatnego lekarza po więcej info :)

Ekstra! Lekarka widzę w dobrej kondycji, że jeszcze pracuje 🤣

Cudne wiadomości ❤️
 
Ja czuję chłopaka :D Imiona wybrane już dawno dziewczyna Eliza, chłopak Borys :D
dobrze, że na jutrzejszą wizytę wzięłam urlop bo za nic bym się nie skupiła w pracy, dziś niestety też miałam okropny koszmar, ale nie będę opowiadać, żeby na nikogo czarnych myśli nie ściągać. Kurde neich ta zima się już skończy, o ile łatwiej byłoby wszystko załatwiać nie będąc ubranym jak na wyprawę na Biegun
 
U nas jak dziewczynka to Pola, a chłopiec Maciuś. Mąż mówi, że czuje, że to chłopak. Ja nie mam żadnych przeczuć, marzę tylko o tym, żeby donosić tę ciążę.
Ale jak nie przepadam za mięsem tak teraz mogłabym go cały czas jeść 🤣 No i ta herbata ;) też mam na nią ciagle ochotę
 
reklama
U nas jak dziewczynka to Pola, a chłopiec Maciuś. Mąż mówi, że czuje, że to chłopak. Ja nie mam żadnych przeczuć, marzę tylko o tym, żeby donosić tę ciążę.
Ale jak nie przepadam za mięsem tak teraz mogłabym go cały czas jeść 🤣 No i ta herbata ;) też mam na nią ciagle ochotę


A pijecie zwykła czarna? Czytałam ze z czarna ze względu na teine trzeba uważać na ilość i zielona ponoć wypłukuje kwas foliowy... u mnie wjechała czerwona bo ponoć najbezpieczniej :/
Dajcie znać jak to z tym jest :-)
 
Do góry