reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jest bąbelek, jest serduszko jest glukometr i pełna lista badań :) z usg 7+1 z OM 7+2. Kolejna wizyta 02 lutego. Maleństwo ma 1 cm :) z wrażenia nie zabrałam zdjęcia 🤣 czy jestem spokojniejsza? Wcale :p już czekam na kolejną wizytę!

Ooo kochana! Gratulacje 💞
Aż się nie mogę doczekać jutra... Jeszcze pare godzin i ja też się dowiem co tam u fasolki ✊🏻
 
Ciekawa jestem czy którejś trafią się bliźniaki [emoji3]
Oby nie mi ja podziekuje. Juz mam jednego wymagajacego. Oby dtugie bylo łaskawsze [emoji28][emoji23]
Dziewczyny dajcie koniecznie znać po wizytach [emoji7]
Ja dziś odwiedziłam dentystę i dobrze, że poszłam bo mogła mi się zrobić zgorzel w zebie. Najlepsze jest to, że myślałam że mnie boli 5 u góry, a się okazało , że ból promieniuje od tej nieszczęsnej 8. Mam tylko nadzieję , że znieczulenie nie zaszkodzi dziecku [emoji853]

Kurcze ja nie mam żadnych przeczuć czy będzie dziewczynka czy chłopiec [emoji848]W ciąży z synem czułam się super, a w tej jest zdecydowanie gorzej więc kto wie , może będzie córa [emoji16] Obojętnie ważne, żeby było zdrowe
Dobrze ze bylas u dentysty mi sie w ciazy strasznie zeby popsuly i mialam 2 do zrobienia czasem po ciazy mialam tez zapalenie dziąseł. Oby teraz niz sie nie psuło [emoji123]
 
A pijecie zwykła czarna? Czytałam ze z czarna ze względu na teine trzeba uważać na ilość i zielona ponoć wypłukuje kwas foliowy... u mnie wjechała czerwona bo ponoć najbezpieczniej :/
Dajcie znać jak to z tym jest :-)
Moją miłością jest herbata Earl Grey z mlekiem, ale też słyszałam, że w ciąży trzeba ograniczać :( ja próbuję więc bezteinowego Earl Greya z mlekiem. Zielonej nie lubię to samo roibosa jakoś mi te smaki nie siedzą.
Ja pije czarna herbate, kawę z mlekiem, melisę. Z owocowymi uważajcie bo większość ma dużo hibiskusa a on powoduje poronienia
właśnie też słyszałam, że hibiskus jest niebezpieczny. I podobno tak samo trzeba uważać na krokosza barwierskiego.
 
Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płódZobacz załącznik 1228795 a to oddzielająca sie kosmówkaZobacz załącznik 1228796
Dokladnie nadzieja umiera ostatnia. Tylko czekac nic inmego nie pozostało.
 
Wiecie co dzisiaj mam takie zawroty glowy ze szok. Dzisiaj dzien w domu wiec moze malo świeżego powietrza no ale w chwili musialam na ziemi usiasc.
 
reklama
Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płódZobacz załącznik 1228795 a to oddzielająca sie kosmówkaZobacz załącznik 1228796
ojej trzymam kciuki ! nadzieja umiera ostatnia to trafne określenie !
 
Do góry