reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny dajcie koniecznie znać po wizytach [emoji7]
Ja dziś odwiedziłam dentystę i dobrze, że poszłam bo mogła mi się zrobić zgorzel w zebie. Najlepsze jest to, że myślałam że mnie boli 5 u góry, a się okazało , że ból promieniuje od tej nieszczęsnej 8. Mam tylko nadzieję , że znieczulenie nie zaszkodzi dziecku [emoji853]

Kurcze ja nie mam żadnych przeczuć czy będzie dziewczynka czy chłopiec [emoji848]W ciąży z synem czułam się super, a w tej jest zdecydowanie gorzej więc kto wie , może będzie córa [emoji16] Obojętnie ważne, żeby było zdrowe
 
reklama
Mąż chciałby córkę a ja drugiego syna. Ale ta ciąża jest zupełnie inna , więc obstawiam dziewczynkę. Ciągnie mnie do sałaty , pomidorów , ogórków kiszonych , kiszonej kapusty ale się mówi że ciągnie to tego czego jest brak w organiźmie. No i prześladuje mnie mięso jakby śmierdziało plastikiem, wszędzie plastik czuje. Parówek nie mogę zjeść bo czuje plastik jakby bleee A współżyliśmy codziennie to ciężko powiedzieć czy zaskoczyło przed czy po owu.
 
U nas co do imion to raczej jesteśmy zgodni 😉 dziewczynka albo Laura albo Nadia a chłopiec Leon 😁
Ja jakoś czuje ze będzie dziewczynka.... Mąż cały czas mówi że siedzi tam Leon... Ale przecież to on zawsze chciał mieć core 😂 ciekawe czyją intuicja lepsza moja czy męża 😂 mam nadzieję że we wrześniu się okaże 🥰
Ja też na Nadię poluje , mam w domu Igora to by dwa ruski były. Albo Bianka.
 
Ja mam wizytę po 3tygodniach czyli zapisuje się na 8 lutego [emoji4] i również potrzebuję zaświadczenie o ciąży do późniejszego becikowego...
Ja na corcie poprzednia bardzo fajnie wygladalam, a na chlopca fatalnie....
Ogolnie kolejna wizyte mam na 3 lutego, potrzebuje to zaswiadczenie w jakim tyg jestem [emoji85]
 
Czy któraś z Was na samym początku widziała tylko zarodek, ale jeszcze nie było serduszka i musialyscie czekać kolejne dwa tygodnie? Trochę stresu jest przy tym :(
 
Czesc Dziewczyny! Pierwszy test ciazowy zrobiłam w przeddzień sylwestra, później 3 dni podrząd, piękne dwie kreski - po ponad pół roku starania. Byłam u ginekologa 14.01. Było widać uwaga dwa pecherzyki ciążowe! Z tym, ze jeden pusty, a drugi z zarodkiem. Lekarz był zdziwiony, ponieważ nie mam w rodzinie (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;)) bliźniąt, ani nie wspierałam się żadnymi lekami jak przy jnvitro.
lekarz był trochę oschły, kazał czekać dwa tygodnie, żeby zobaczyć jak się wsyztsko rozwinie. Serduszka jeszcze nie było :( z usg wynikało 6t0d, ale ponoć może być to o tydzień mlodszcza ciąża. Owulacje miałam nie 14, a 18/19 dnia cyklu.
jak myślicie, jest się czym martwić, czy normalne, ze serduszko dopiero zobaczę po 7/8 tyg?
teraz nie mam większych objawów, oprócz ciągłego zmęczenia i ciągnięcia tam na dole :)
 
Czy któraś z Was na samym początku widziała tylko zarodek, ale jeszcze nie było serduszka i musialyscie czekać kolejne dwa tygodnie? Trochę stresu jest przy tym :(

Zdarzało się z tego co czytałam na forum.
Ja sama po czasie i oglądając pierwsze USG widzę tam zarodek, chociaż nie było akcji serca.
Który tc ciąży?
 
reklama
Do góry