reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
tez to czytałam w 29 tygodniu 😊

No ja spodziewam się jednej fasolki 😜 i każdy mi mówi,ze to będzie chłopiec także zobaczymy ile w tym prawdy jest

A Ty masz jakies przeczucia?
I Wy w ogóle dziewczyny? Macie jakieś myśli? Czujecie?
Podobno niektóre po prostu wiedzą :D
Ja coś czuje, że będzie syn tym razem. Mąż się upiera przy córce. I w sumie ucieszyłabym się bardzo :D chciałabym druga córkę. Może i w tym się sprawdzi (on twierdził, że jestem w ciąży, ja, że na pewno okresu dostanę) :D
Ja coś czuję, że będzie druga córka, i myślę, nie wiem dlaczego, że każda moja ciąża będzie córka. Ale mąż by bardzo chciał synka, więc też się uciesze na pewno z synka.
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Tak jak pisalyscie, trochę się z tą moja pospieszylam (końcówka 4tc). Na badaniu widać pęcherzyk, nie widać jeszcze zarodka, kontrola za 3 tygodnie. Mam skierowanie na badania krwi :) co do imienia, Oliwia jeśli dziewczyna, dla chłopca jeszcze nie mamy 🤷‍♀️
 
Do góry