reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

My byśmy chcieli chłopca na pierwsze dziecko :D Ja mam starszego brata (+3 młodszego rodzeństwa) i jak dla mnie taki układ jest super :D
U mnie słodycze.. słodkie i wszystko co ma cukier. No i sushi mi mama ostatnio musiała zrobić z pieczonej ryby bo mnie już język do tyłka uciekał :D
 
reklama
A nie ma odwrót? Ja słyszałam że właśnie przed owulacja dziewczyna a po chłopak[emoji1787]
ja obstawiam dziewczynę :).
Ogólnie słyszałam dwie takie przesłanki. Pierwsza, ze dziewczyna odbiera mamie urodę, a chłopak dodaje. A drugie, ze jeśli doszło do zapłodnienia po owulacji to dziewczyna a jeśli przed to chłopak [emoji28]
 
A Ty masz jakies przeczucia?
I Wy w ogóle dziewczyny? Macie jakieś myśli? Czujecie?
Podobno niektóre po prostu wiedzą :D
Ja coś czuje, że będzie syn tym razem. Mąż się upiera przy córce. I w sumie ucieszyłabym się bardzo :D chciałabym druga córkę. Może i w tym się sprawdzi (on twierdził, że jestem w ciąży, ja, że na pewno okresu dostanę)

My byśmy chcieli chłopca na pierwsze dziecko :D Ja mam starszego brata (+3 młodszego rodzeństwa) i jak dla mnie taki układ jest super :D
U mnie słodycze.. słodkie i wszystko co ma cukier. No i sushi mi mama ostatnio musiała zrobić z pieczonej ryby bo mnie już język do tyłka uciekał :D
My też liczymy na pierwszego chlopaka 😊 U mnie za to odwrotnie, odrzuciło mnie od słodyczy, a na co dzień kocham czekoladę 🙈
 
ja obstawiam dziewczynę :).
Ogólnie słyszałam dwie takie przesłanki. Pierwsza, ze dziewczyna odbiera mamie urodę, a chłopak dodaje. A drugie, ze jeśli doszło do zapłodnienia po owulacji to dziewczyna a jeśli przed to chłopak 😅
No to ja sie sobie bardziej podobam XD to może i się udało z chłopakiem haha!
 
Rany ile żeście napisały...
Wy tu wszystkie pracujące, a ja musialam do dnia wizyty wybrac kilka dni urlopu bo mam stanowisko nie dla ciężarnych. Praca zmianowa to juz samo z siebie wyklucza ciężarne. No i dużo dzwigania. Przynajmniej sobie wyreguluję zegar biologiczny, bo po nockach ciężko było przestawic się na spanie w nocy.
 
A Ty masz jakies przeczucia?
I Wy w ogóle dziewczyny? Macie jakieś myśli? Czujecie?
Podobno niektóre po prostu wiedzą :D
Ja coś czuje, że będzie syn tym razem. Mąż się upiera przy córce. I w sumie ucieszyłabym się bardzo :D chciałabym druga córkę. Może i w tym się sprawdzi (on twierdził, że jestem w ciąży, ja, że na pewno okresu dostanę) :D
Ja mam dwoch chłopaków i dwie dziewczyny, z tym ze z obecnym moim M, mamy jedna córeczkę, swego czasu M chcial syna, a teraz mowi, ze nawet moglaby byc córeczka, mi to zupełnie obojetnie, jednak pewnie Amelka lepiej by sie dogadala z małą siostrzyczka :)
 
reklama
Rany ile żeście napisały...
Wy tu wszystkie pracujące, a ja musialam do dnia wizyty wybrac kilka dni urlopu bo mam stanowisko nie dla ciężarnych. Praca zmianowa to juz samo z siebie wyklucza ciężarne. No i dużo dzwigania. Przynajmniej sobie wyreguluję zegar biologiczny, bo po nockach ciężko było przestawic się na spanie w nocy.
Ja juz tez na l4, choć prawie sie poplakalam ze musze zostawic dziewczyny...
 
Do góry