reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

tez to czytałam w 29 tygodniu 😊

No ja spodziewam się jednej fasolki 😜 i każdy mi mówi,ze to będzie chłopiec także zobaczymy ile w tym prawdy jest 😄
A Ty masz jakies przeczucia?
I Wy w ogóle dziewczyny? Macie jakieś myśli? Czujecie?
Podobno niektóre po prostu wiedzą :D
Ja coś czuje, że będzie syn tym razem. Mąż się upiera przy córce. I w sumie ucieszyłabym się bardzo :D chciałabym druga córkę. Może i w tym się sprawdzi (on twierdził, że jestem w ciąży, ja, że na pewno okresu dostanę) :D
 
reklama
Ja czuję, że będzie drugi syn,ale jesli mam porównać samopoczucie i początki to totalnie inaczej inaczej się czuje wiec może cikulina😂
 
A Ty masz jakies przeczucia?
I Wy w ogóle dziewczyny? Macie jakieś myśli? Czujecie?
Podobno niektóre po prostu wiedzą :D
Ja coś czuje, że będzie syn tym razem. Mąż się upiera przy córce. I w sumie ucieszyłabym się bardzo :D chciałabym druga córkę. Może i w tym się sprawdzi (on twierdził, że jestem w ciąży, ja, że na pewno okresu dostanę) :D
u męża w rodzinie sami chłopcy są stad moje przypuszczenia 😄 po drugie moja mama mówi,ze na dziewczynkę mięso odrzuca a ja mogę jeść i jeść mięsko ❤️
 
Ja w pierwszej ciąży uwielbiałam kwaśne i konkrety a nie słodycze, teściowa cały czas powtarzała ze będzie chłopak a była dziewczynka, teraz narazie do niczego mnie nie ciągnie... Może ciut bardziej do słodyczy....
 
Ja w pierwszej ciąży uwielbiałam kwaśne i konkrety a nie słodycze, teściowa cały czas powtarzała ze będzie chłopak a była dziewczynka, teraz narazie do niczego mnie nie ciągnie... Może ciut bardziej do słodyczy....
Non stop mogłam jeść kwaśne 😁🤩 mam córkę, więc coś w tym może jest ;)
Poza tym, mam identyczne objawy, jak z córką, więc może jednak 😎
 
reklama
Do góry