reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja na corcie poprzednia bardzo fajnie wygladalam, a na chlopca fatalnie....
Ogolnie kolejna wizyte mam na 3 lutego, potrzebuje to zaswiadczenie w jakim tyg jestem 🙈
 
A Ty masz jakies przeczucia?
I Wy w ogóle dziewczyny? Macie jakieś myśli? Czujecie?
Podobno niektóre po prostu wiedzą :D
Ja coś czuje, że będzie syn tym razem. Mąż się upiera przy córce. I w sumie ucieszyłabym się bardzo :D chciałabym druga córkę. Może i w tym się sprawdzi (on twierdził, że jestem w ciąży, ja, że na pewno okresu dostanę) :D
Jestem prawie pewna, że będzie trzeci syn :D . I nie mam pojęcia jak będzie mieć na imię ;)
 
My mamy synka i chcielibyśmy córę, ale mam jakieś przeczucie, że będzie chłopak 😁 mąż mówi, że w ciąży promienieję i taka jakaś piękna jestem (chyba bez
ciąży to już nie 😅) 🤣 wolałabym być brzydsza heheh. Oczywiście jak będzie chłopiec to się nie obrażę. Zachcianek jako takich nie mam, po prostu dużo jem. W pierwszej ciąży przytyłam 22kg wiec muszę się pilnować
 
Dziewczyny, a jakie macie preferencje co do imion? Mi się podoba Laura, ale coś Mąż nie jest przekonany.. A dla chłopaka Szymon :)
 
reklama
Do góry