reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam chyba jako ostatnia z nas mam pierwsza wizytę bo 29.01 i to o 21:15 także cały dzień będę się stresować ;(. Dziewczyny mam pytanie pewnie do tych co są w kolejnej ciąży, czy Wam tez już wysadziło brzuchol? Nikomu nie mówiliśmy o ciąży a w czw ma przyjechać do nas rodzina i powiem Wam ze po mnie widać, mam normalnie wystający brzuch :/ czy któraś tak ma?
Mi nie wystaje jeszcze. W 1 ciazy bylo widac mi lekko brzuszek kolo 12 tyg dopiero zobacxymy jak teraz.
Dziewczyny ja dziś zaczęło mnie bardziej bolec nawet takie ciągniecie ku dołu z lewej strony to jest moja pierwsza ciąża z aplikacji wychodzi 5i 2 dzień zaczynam się martwić a może to normalne?
Mnie tez boli czesto jak na okres i w 1 ciazy tez tak mialam do konca 1 trymestru najbardziej
Co do brzucha, to na poczatku sa takie wzdecia typowe, to takze jest normalne, wszystko srodku jest rozpulchnione...jeszcze chwila i bedziemy pisac jak okropnie wyglada nasza koleżanka z dolnej czesci ciala...wierzcie mi, zmienia sie okropnie [emoji15]
Ja ci powiem ze chociaz bylam rozcinana to wcale duzo sie nie zmienilo jest prawie jak przed ciaza i dalej ciasno hihi [emoji12][emoji6]
Hej babeczki, chciałabym się z Wami tu przywitać, byłam chwilę na staraczkach, ale teraz będę tutaj[emoji16] Sama nie wiem, jak liczyć, który to tydzień. 26.11 OM. Cykle mam jakoś 29, 30 dniowe. Owu mi się przesunęła na 18.12. Na 10000000% wtedy miałam bo bolało mnie podbrzusze jak diabli, zawsze tak mam. No i oczywiście odpowiednio wykorzystany czas, zaowocował dwoma kreseczkami juz 2 dni przed sylwestrem. 31.12 poszłam na betę, wyszła jakoś niecałe 26 tych jednostek. Potem nie powtarzałam. Dzisiaj mam pierwszą wizytę na 19:15. Trzymajcie kciuki [emoji16] Jest to moja 3 ciąża, ostatnia była w 2017r ale stracona w 8 tyg. A z pierwszej mam córę, 5.01 wybiło 8 lat.
Trzymam kciuki za Was kobitki[emoji16]
Witamy super ze sie udalo [emoji178]
 
reklama
Hej dziewczyny . Jak się spało ? Ja oczywiście nie śpię od 4 .Boli mnie ząb [emoji45]udało mi się zapisać na wizytę do dentysty na 10.20 . Zobaczymy czy będzie się chciał podjąć leczenia w 1 trymestrze
 
Hej dziewczyny . Jak się spało ? Ja oczywiście nie śpię od 4 .Boli mnie ząb [emoji45]udało mi się zapisać na wizytę do dentysty na 10.20 . Zobaczymy czy będzie się chciał podjąć leczenia w 1 trymestrze
Tragedia. Córka postanowiła spać z nami, przyszła już przed 1 :/ obiecałam sobie, że jak się przebudze w nocy, to ja wyniosę, ale nie miałam siły :( boli mnie gardło, mam kaszel jakiś, kręci znowu w głowie i gorąco co chwilę :/
 
Tragedia. Córka postanowiła spać z nami, przyszła już przed 1 :/ obiecałam sobie, że jak się przebudze w nocy, to ja wyniosę, ale nie miałam siły :( boli mnie gardło, mam kaszel jakiś, kręci znowu w głowie i gorąco co chwilę :/
Chciałabym już móc pracować zdalnie, za dużo nerwów w pracy i wkurzania się. Za tydzień wizyta jeszcze.. Więc czekam, żeby szefowi powiedzieć :(
 
Ja miałam w poprzedniej ciąży detektor tętna, ale starałam się to robić max raz w tygodniu. Tamten sprzedałam i w tej ciąży chyba sobie daruje ;)
Też mam takie cacko[emoji846]Tak jak piszesz - trzeba nauczyć się z niego korzystać bo łatwo pomylić swoje tętno z biciem serca maluszka.
Korzystałam mniej więcej od 11 tc do samego końca więc mogę powiedzieć , se mi się przydał[emoji846]
 
Kurcze to faktycznie nieciekawie. Na przeziębienie jedz czosnek + herbata z miodem , cytryna , sokiem malinowym i imbirem[emoji846] Mi taki zestaw szybko pomógł. Może powinnas zostać dziś w domu jeśli faktycznie z samopoczuciem słabo..masz taką możliwość ?
Tragedia. Córka postanowiła spać z nami, przyszła już przed 1 :/ obiecałam sobie, że jak się przebudze w nocy, to ja wyniosę, ale nie miałam siły :( boli mnie gardło, mam kaszel jakiś, kręci znowu w głowie i gorąco co chwilę :/
 
Chciałabym już móc pracować zdalnie, za dużo nerwów w pracy i wkurzania się. Za tydzień wizyta jeszcze.. Więc czekam, żeby szefowi powiedzieć :(
Mnie właśnie stresuje kwestia oznajmienia pracodawcy faktu, że jestem w ciąży
.Masz zamiar pracować zdalnie czy chcesz iść na zwolnienie ?
 
Kurcze to faktycznie nieciekawie. Na przeziębienie jedz czosnek + herbata z miodem , cytryna , sokiem malinowym i imbirem[emoji846] Mi taki zestaw szybko pomógł. Może powinnas zostać dziś w domu jeśli faktycznie z samopoczuciem słabo..masz taką możliwość ?
Niestety, dzisiaj nie bardzo, mam kilka ważnych spraw w pracy, więc jakoś muszę działać :( ale herbatę spije sobie taką faktycznie.
Mnie właśnie stresuje kwestia oznajmienia pracodawcy faktu, że jestem w ciąży
.Masz zamiar pracować zdalnie czy chcesz iść na zwolnienie ?
Wolałabym iść na zwolnienie, ale chyba do maja/czerwca nie da rady. Więc poproszę o zdalne ;) zawsze to lepiej położyć się kiedy się chce itd.
 
reklama
Dziewczyny też za Was trzymam kciuki. Przynoście dziś same dobre wieści [emoji8] powodzenia [emoji16]
Cześć dziewczyny. A ja dzisiaj zaspałam do pracy i dopiero jadę. Oby reszta dnia była dla nas lepsza.
@Mandarynka33, @jjm86, @Izz96, @Niecierpliwa233 powodzenia na wizytach. Czekam na dobre wieści od was. Wszytkie jesteście na podobnym etapie więc ciekawe co powiedzą lekarze.
 
Do góry