reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja się z Wami żegnam!
Dzisiejsza wizyta niestety potwierdziła najgorsze...
Trzymajcie się i życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania!
Naprawdę mi przykro, że kolejny raz musisz to przechodzić. Ciężko mi zrozumieć dlaczego tak się musi dziać i nie wiem czy jest sens cokolwiek więcej mówić, bo żadne pocieszenie wydaje się nie być na miejscu. Mam nadzieję, że dziecko, które już masz w domu, doda ci sił i motywacji, aby przez to przejść.
 
Mam ogromna nadzieje ze wszystkie które tu jesteśmy zostaną tu do 9 miesiąca i skończy się to dla nas pozytywnie [emoji16]
Ojj też mam taką nadzieję [emoji846] Pozytywne wieści z wizyt napełniają mnie optymizmem , a te negatywne sprawiają że mam z tyłu głowy myśl, że jeszcze różnie może być [emoji45] Dziewczyny oby już żadna z nas się stąd nie wykruszyła ...
 
Hej, wedlug moich oliczen- tygodnie Ci sie zaczynają w środy, czyli 03.03 masz 12+0. Kadrowa na bank bedzie chciala zaświadczenie o tygodniu ciąży. Takze umowa powinna być przedluzona do dnia porodu. Pozniej kadrowa wysyla druk z3 do zusu i to on płaci Twoj zasiłek macierzyński i rodzicielski :).
Hej dziewczyny,ale jestem zła [emoji19]
Chcialam umowic sie na wizyte na poczatku lutego, aby juz cos bylo widać itd, a wizyte mam dzis o 16:15..to dopiero 5+5 tydz i zapewne serduszka nie bedzie jeszcze. A isc musze, potrzebuje l4 bo w pracy niestety mam styczność z niebezpiecznymi substancjami, klejami, aktywatorami...nie chce tego wdychac, a juz na dzis wzielam urlop na żądanie.
Cud, ze w ogole byla wizyta gdziekolwiek na dzis, co prawda nie u mojego lekarza, ale do niego pewnie sie dostane za 2 tyg... a to za dlugo. Nie znam sie kompletnie na l4 bo wczesniej cale lata mialam swoja działalność.
Do tego mam stres jak to bedzie z umowa, pisalam ze umowa konczy mi sie 9marca i w zaleznosci jak licze, to raz wychodzi ze musza przedłużyć, a raz ze nie...jak licze 84 dni ciazy, to wypada 4 marca, a jak licze w tyg to na koniec unowy mam 12+5 tydz,czyli nie jest skonczony 12 tydz? Czarna magia dla mnie...zobaczymy co to za lekarz, bo nawet go nie znam [emoji55]
 
Mam umowioną wizytę do dentysty na piątek, i zastanawiam się czy czasame jej nie przełożyć na np 2 trymestr? Zeby bezpieczniej było.
Chyba lepiej iść odrazu i ogarnąć sprawę póki wcześnie, nie ma co czekać, chodzenie w pierwszym trymestrze nie jest niebezpieczne :)
Czyli tak jak myślałam. Ten tydzień bedzie bogaty w wizyty. Z tego co widziałam w tym tygodniu zostały jeszcze:
18.01 @anka1988 (7+6)
19.01 @Mandarynka33 (7+3), @jjm86 (7+2), @Izz96 (7+2), @Niecierpliwa233 (7+4)
20.01 @patrvcja (7+6), @helloitsmeanna (6+4),
21.01 @MamaIgi92 (6+4), ja (7+0),@Asial121 (5+2), @madzietka (6+0), @claudia9696 (7+5)
22.01 @sky_84 (7+6), @Ohmess (8+1), @Danusia92xx (5+6)
Trzymam kciuki za same dobre wieści dla nas wszystkich.
No i czekan na wieści od @anka1988.
I ja i ja 20.01 7+4 na 15 :D
 
reklama
Jak Cie przyjęli bez badań wstępnych? Mialas gdzieś wcześniejsze zatrudnienie? Umowę podpisalas ?
Hej dziewczyny! Mam problem, w grudniu zaczęłam nowa prace, umowa o prace na 2 lata, trafiłam do szpitala okazało się ze jestem w ciąży. A nie zdążyłam zrobic badań wstępnych do pracy. Mam zagrożona ciąże wiec jestem na zwolnieniu. Teraz kierowniczka dzwoni, że koniecznie muszę te badania wykonać bo płaca za mnie karę. Czy lekarz wystawi mi zdolność do pracy? Może któraś z Was miała podobna sytuacje?
 
Do góry