reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja mam na codzień cukrzycę, w ciąży to już od razu mnie dopadło. Codziennie muszę sobie mierzyć cukier. Po 2 h od jedzenia mam 75, a niekiedy po 150...
W tamtej ciąży miałam Na czczo 99, po godzinie 240 a po 2 h 300
Ojej to faktycznie bardzo wysokie wyniki ...to bez insuliny się pewnie raczej nie obeszło. Cały czas trzymasz dietę ?
 
Ojooj to faktycznie Ci wywala. Damy radę jakoś [emoji4]zamiast sie objadac do woli jak to w ciazy bywa, bedziemy liczyć gramy[emoji23]
Plus jest taki , że dużo nie przytyjemy [emoji23]tylko najgorzej się pohamować przy zachciankach..
W poprzedniej ciąży miałam ogromną ochotę na słodycze i serio czasem ciężko było sobie odmówić czekoladki hehe [emoji85]
 
Ja pamietam jak pod koniec ciąży w ramach zachcianki jadlam serek danio z chlebkiem wasa😂trauma do dziś. Czasem jadlam kawalek domowego sernika, ale to od wielkiego dzwona.
Plus jest taki , że dużo nie przytyjemy [emoji23]tylko najgorzej się pohamować przy zachciankach..
W poprzedniej ciąży miałam ogromną ochotę na słodycze i serio czasem ciężko było sobie odmówić czekoladki hehe [emoji85]
 
Dzień dobry[emoji6] ja mam dwóch pielęgniarzy: męża i córkę więc zastrzyki to w ramach zabawy ale.sama po tym omdleniu jeszcze się boje sobie robić. Co do jedzenia to mi się ciągle chce jeść. Ostatnio miałam cukier na czczo 98 więc nieciekawie ale unikam miodu, bananów, cukru wcale nie używam. Ale na mikołaja rodzice kupili mi termomix więc kusi bo tam dużo przepisów na słodkości. A to wiadomo przeważnie cukier i mąka pszenna. A ja też ograniczam gluten. Także katorga [emoji2356][emoji16]
 
Ja pamietam jak pod koniec ciąży w ramach zachcianki jadlam serek danio z chlebkiem wasa[emoji23]trauma do dziś. Czasem jadlam kawalek domowego sernika, ale to od wielkiego dzwona.
Faktycznie trauma [emoji23]Ja w chwilach słabości czasem sobie robiłam naleśniki z mąki razowej właśnie z serkiem Danio [emoji23]Czasem też otwierałam cukierka ,odgryzalam kawałeczek żeby tylko poczuć smak [emoji23]
 
reklama
Do góry