reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Czyli mówicie, że jest ok? :c
 

Załączniki

  • e56ee34c-4e14-41fe-b876-e392e2afa888.jpg
    e56ee34c-4e14-41fe-b876-e392e2afa888.jpg
    70 KB · Wyświetleń: 76
Hej dziewczyny. Ja dalej was podglądam, chociaż nadal czekam co będzie ze mną (podejrzenie ciąży pozamacicznej bo nie był widoczny pecherzyk). Nie zdecydowałam się na drugą betę, bo po co się dodatkowo stresować. Czekam do czwartku do wizyty, no chyba że się gorzej poczuje. Fajnie, że kolejne babeczki są szczęśliwe po 1 wizytach. Trzymajcie za mnie kciuki i każde słowo wsparcie będzie mile widziane, bo psychicznie to jestem rozwalona.
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dalej was podglądam, chociaż nadal czekam co będzie ze mną (podejrzenie ciąży pozamacicznej bo nie był widoczny pecherzyk). Nie zdecydowałam się na drugą betę, bo po co się dodatkowo stresować. Czekam do czwartku do wizyty, no chyba że się gorzej poczuje. Fajnie, że kolejne babeczki są szczęśliwe po 1 wizytach. Trzymajcie za mnie kciuki i każde słowo wsparcie będzie mile widziane, bo psychicznie to jestem rozwalona.
Będzie dobrze, musi być!
 
Do góry