reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No niby 4 tydzien i 5 dzień wg aplikacji. No i Pani ginekolog stwierdziła że coś tam się zaczyna, ale przy becie 1893 powinno być widać i że może to być ciaza pozamaciczna. 😔 kazała przyjść za tydzień i tyle. No ale jak mi zasiała w głowie ciaze pozamaciczna to wyczytałam o tym chyba wszystko i już jestem przekonana na 100% że to mam i psychika siada.
Nie przejmuj się na zapas. Ile ja się historii naczytałam, że w 4 tygodniu nic widać nie było. Poszłaś jak dla mnie za wcześnie do ginekologa. Ja byłam w 6w0d i na USG był sam pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte i płakałam, że nie ma zarodka i serduszka. Poszłam w 6w4d i był zarodek z serduszkiem.
Wdech wydech, będzie dobrze!
 
Hej dziewczyny. Ja dalej was podglądam, chociaż nadal czekam co będzie ze mną (podejrzenie ciąży pozamacicznej bo nie był widoczny pecherzyk). Nie zdecydowałam się na drugą betę, bo po co się dodatkowo stresować. Czekam do czwartku do wizyty, no chyba że się gorzej poczuje. Fajnie, że kolejne babeczki są szczęśliwe po 1 wizytach. Trzymajcie za mnie kciuki i każde słowo wsparcie będzie mile widziane, bo psychicznie to jestem rozwalona.
Jakbyś zrobiła bete to byłabyś spokojniejsza i mniej dni stresu 😘
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj znowu coś plamie :(
Na brązowo.
Będę zaraz dzwonić do gina czy mnie jutro przyjmie, a byłam u niego dopiero w piątek, o matko. Z córką jak gylam w ciąży to miałam to samo, też plamienia jakoś do 12 tc, więc jestem dobrej myśli, bo z ciąża wszystko jest dobrze, nie wiem co myśleć
 
No niby 4 tydzien i 5 dzień wg aplikacji. No i Pani ginekolog stwierdziła że coś tam się zaczyna, ale przy becie 1893 powinno być widać i że może to być ciaza pozamaciczna. 😔 kazała przyjść za tydzień i tyle. No ale jak mi zasiała w głowie ciaze pozamaciczna to wyczytałam o tym chyba wszystko i już jestem przekonana na 100% że to mam i psychika siada.

Kochana rada od wszystkim mam jakie znam: nie czytać za wiele, zaufać lekarzowi i być cierpliwym ❤️
Spokojnie, trzeba przeczekać, wiem, że łatwo mówić ale niestety zamartwianie się niewiele daje oprócz dodatkowego stresu!

Będzie dobrze ❤️
 
Czyli tak jak myślałam. Ten tydzień bedzie bogaty w wizyty. Z tego co widziałam w tym tygodniu zostały jeszcze:
18.01 @anka1988 (7+6)
19.01 @Mandarynka33 (7+3), @jjm86 (7+2), @Izz96 (7+2), @Niecierpliwa233 (7+4)
20.01 @patrvcja (7+6), @helloitsmeanna (6+4), @King@ (7+4)
21.01 @MamaIgi92 (6+4), ja (7+0),@Asial121 (5+2), @madzietka (6+0), @claudia9696 (7+5)
22.01 @sky_84 (7+6), @Ohmess (8+1), @Danusia92xx (5+6), @tootiki (7)
Trzymam kciuki za same dobre wieści dla nas wszystkich.
No i czekan na wieści od @anka1988.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Mam problem, w grudniu zaczęłam nowa prace, umowa o prace na 2 lata, trafiłam do szpitala okazało się ze jestem w ciąży. A nie zdążyłam zrobic badań wstępnych do pracy. Mam zagrożona ciąże wiec jestem na zwolnieniu. Teraz kierowniczka dzwoni, że koniecznie muszę te badania wykonać bo płaca za mnie karę. Czy lekarz wystawi mi zdolność do pracy? Może któraś z Was miała podobna sytuacje?
 
reklama
Znalazłam foto syna z 12 tygodnia ❤️ Już buźkę widać . Obyśmy wszystkie dotrwały do tego najgorszego chyba ,12 tygodnia.
 

Załączniki

  • 15D94311-1FB9-4B01-8CA9-1B17C4AE3609.jpeg
    15D94311-1FB9-4B01-8CA9-1B17C4AE3609.jpeg
    701,4 KB · Wyświetleń: 76
Do góry