reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Ja dalej was podglądam, chociaż nadal czekam co będzie ze mną (podejrzenie ciąży pozamacicznej bo nie był widoczny pecherzyk). Nie zdecydowałam się na drugą betę, bo po co się dodatkowo stresować. Czekam do czwartku do wizyty, no chyba że się gorzej poczuje. Fajnie, że kolejne babeczki są szczęśliwe po 1 wizytach. Trzymajcie za mnie kciuki i każde słowo wsparcie będzie mile widziane, bo psychicznie to jestem rozwalona.
Moze za wczesnie było, aby bylo widac pecherzyk? Mam nadzieję, ze bedzie ok, trzymam bardzo kciuki,ktory masz tydzien wg om?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dalej was podglądam, chociaż nadal czekam co będzie ze mną (podejrzenie ciąży pozamacicznej bo nie był widoczny pecherzyk). Nie zdecydowałam się na drugą betę, bo po co się dodatkowo stresować. Czekam do czwartku do wizyty, no chyba że się gorzej poczuje. Fajnie, że kolejne babeczki są szczęśliwe po 1 wizytach. Trzymajcie za mnie kciuki i każde słowo wsparcie będzie mile widziane, bo psychicznie to jestem rozwalona.


Poczekaj na spokojnie do wizyty, trzymam kciuki!

Ja dzisiaj zadowolona leciałam na badanie krzywej nastawiona pozytywnie, tramwaj po drodze się rozkraczył i miałam kawał spaceru 🤣 a na miejscu się okazało że na krzywą to trzeba się umawiać jak najszybciej od 9:30/10:00 bo punkt pobrań do 12 i nie miałby mi kto pobrać ostatniej próbki... 🤣 i wio, umawianie na nowo, na szczęście okazało się, że jest wolny termin na środę od razu po pierwszej wizycie u ginekologa (gin na 9:30 pobranie na 10:05), ekstra bo od razu załatwię wszystkie badania :-)

Nie mogę z siebie dzisiaj 🤣
 
Hej dziewczyny. Ja dalej was podglądam, chociaż nadal czekam co będzie ze mną (podejrzenie ciąży pozamacicznej bo nie był widoczny pecherzyk). Nie zdecydowałam się na drugą betę, bo po co się dodatkowo stresować. Czekam do czwartku do wizyty, no chyba że się gorzej poczuje. Fajnie, że kolejne babeczki są szczęśliwe po 1 wizytach. Trzymajcie za mnie kciuki i każde słowo wsparcie będzie mile widziane, bo psychicznie to jestem rozwalona.

Właśnie na grupie na fb widziałam post jakiejś dziewczyny, której lekarz zdiagnozował puste jajo a dzisiaj na wizycie okazało się, że wszystko ok :)

Trzymam kciuki!
 
Cześć dziewczyny! Chciałam się nieśmiało przywitać. Dzisiaj wyszła mi beta 400,3. Trzy dni temu miałam 78,8. Sprawdzałam na kalkulatorze porodu i wyszedł mi 25 września. Mam 35 lat. Widziałam tu na forum dziewczyny w "moim wieku", chociaż na pewno jesteśmy w mniejszości😉
Muszę się umówić na wizytę ale nawet nie wiem na kiedy powinnam. Jutro będę dzwonić do mojej lekarki. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe.
Trzymam kciuki za Was wszystkie✊✊✊
 
Cześć dziewczyny! Chciałam się nieśmiało przywitać. Dzisiaj wyszła mi beta 400,3. Trzy dni temu miałam 78,8. Sprawdzałam na kalkulatorze porodu i wyszedł mi 25 września. Mam 35 lat. Widziałam tu na forum dziewczyny w "moim wieku", chociaż na pewno jesteśmy w mniejszości😉
Muszę się umówić na wizytę ale nawet nie wiem na kiedy powinnam. Jutro będę dzwonić do mojej lekarki. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe.
Trzymam kciuki za Was wszystkie✊✊✊
Witamy witamy! :)
 
Cześć dziewczyny! Chciałam się nieśmiało przywitać. Dzisiaj wyszła mi beta 400,3. Trzy dni temu miałam 78,8. Sprawdzałam na kalkulatorze porodu i wyszedł mi 25 września. Mam 35 lat. Widziałam tu na forum dziewczyny w "moim wieku", chociaż na pewno jesteśmy w mniejszości😉
Muszę się umówić na wizytę ale nawet nie wiem na kiedy powinnam. Jutro będę dzwonić do mojej lekarki. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe.
Trzymam kciuki za Was wszystkie✊✊✊
Witaj. Z tego co pamiętam to zdecydowana większość jest 30 + a trzydziestek piątek to dopiero jest że ho ho , sama mam tyle lat....no w tym roku będzie 36 ale to dopiero samym końcem roku 😉
Jest tu ktoś rocznik 85 ?
 
Moze za wczesnie było, aby bylo widac pecherzyk? Mam nadzieję, ze bedzie ok, trzymam bardzo kciuki,ktory masz tydzien wg om?
No niby 4 tydzien i 5 dzień wg aplikacji. No i Pani ginekolog stwierdziła że coś tam się zaczyna, ale przy becie 1893 powinno być widać i że może to być ciaza pozamaciczna. 😔 kazała przyjść za tydzień i tyle. No ale jak mi zasiała w głowie ciaze pozamaciczna to wyczytałam o tym chyba wszystko i już jestem przekonana na 100% że to mam i psychika siada.
 
reklama
Witaj. Z tego co pamiętam to zdecydowana większość jest 30 + a trzydziestek piątek to dopiero jest że ho ho , sama mam tyle lat....no w tym roku będzie 36 ale to dopiero samym końcem roku 😉
Jest tu ktoś rocznik 85 ?
Ja też końcem roku będę miała 36. Jeszcze się z tym nie oswoiłam i napisałam 35 lat😉 jesteśmy z tego samego rocznika 85😁
 
Do góry