reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczynki kochane. A wy bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy. Ja czekam na wizytę i biorę tylko kwas od kad wyszedł test pozytywny.
 
Co lekarz to inna opinia, mi z kolei jak powiedziałam,że biorę tylko kwas foliowy to powiedziala,ze trzeba brać witaminy dla kobiet w ciąży i poleciła mi dupha.vit pre.gna
 
Dziewczynki kochane. A wy bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy. Ja czekam na wizytę i biorę tylko kwas od kad wyszedł test pozytywny.

Biorę Pregne Plus, nie ma zbyt długiego składu, ale wszystko co jest rekomendowane w ciąży czyli kwas foliowy, wit D, DHA, jod i żelazo (żelaza już chyba nie każą brać profilaktycznie, ale ja miałam mega anemię w poprzedniej ciąży wiec biorę).
 
reklama
To może przedzwon do lekarza i podpytaj co robić, powiedz ze plamienia wróciły i może warto włączyć np luteinę. Może tez tak być ze po badaniu coś zostało podrażnione, ale wiesz lepiej dmuchać na zimne
dziękuje za twoje rady ☺️ zadzwoniłam do lekarza i wspomniałam o Luteinie ale lekarz powiedział ze na ten moment możemy tylko czekać ... ze jest to za młoda ciąża i nie ma wspaniałej tabletki która ciąże utrzyma. Jeśli ciąża jest silna to się utrzyma a jeśli nie to niestety. W środę już jestem zapisana do innej lekarki ponieważ choruje tez na zespół sjogrena i jest to lekarka specjalizująca się w ciąża z chorobami autoimmunologicznymi. A na moim lekarzu.. coz.. zawiodłam się ponieważ prowadzi cała moja rodzine od wielu lat, prowadził ciąże mojej siostry.. w dodatku nie dość ze jestem obciążona choroba to nie mam również jednego jajnika i wydaje mi się ze powinnismy robić wszystko aby ciąże utrzymać 🥺🥺
 
Do góry