reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej babeczki, chciałabym się z Wami tu przywitać, byłam chwilę na staraczkach, ale teraz będę tutaj[emoji16] Sama nie wiem, jak liczyć, który to tydzień. 26.11 OM. Cykle mam jakoś 29, 30 dniowe. Owu mi się przesunęła na 18.12. Na 10000000% wtedy miałam bo bolało mnie podbrzusze jak diabli, zawsze tak mam. No i oczywiście odpowiednio wykorzystany czas, zaowocował dwoma kreseczkami juz 2 dni przed sylwestrem. 31.12 poszłam na betę, wyszła jakoś niecałe 26 tych jednostek. Potem nie powtarzałam. Dzisiaj mam pierwszą wizytę na 19:15. Trzymajcie kciuki [emoji16] Jest to moja 3 ciąża, ostatnia była w 2017r ale stracona w 8 tyg. A z pierwszej mam córę, 5.01 wybiło 8 lat.
Trzymam kciuki za Was kobitki[emoji16]
Obie straciłyśmy ciążę w 2017, to obie tym rqzem donoaimy :-) witaj!
 
reklama
Hej babeczki, chciałabym się z Wami tu przywitać, byłam chwilę na staraczkach, ale teraz będę tutaj😁 Sama nie wiem, jak liczyć, który to tydzień. 26.11 OM. Cykle mam jakoś 29, 30 dniowe. Owu mi się przesunęła na 18.12. Na 10000000% wtedy miałam bo bolało mnie podbrzusze jak diabli, zawsze tak mam. No i oczywiście odpowiednio wykorzystany czas, zaowocował dwoma kreseczkami juz 2 dni przed sylwestrem. 31.12 poszłam na betę, wyszła jakoś niecałe 26 tych jednostek. Potem nie powtarzałam. Dzisiaj mam pierwszą wizytę na 19:15. Trzymajcie kciuki 😁 Jest to moja 3 ciąża, ostatnia była w 2017r ale stracona w 8 tyg. A z pierwszej mam córę, 5.01 wybiło 8 lat.
Trzymam kciuki za Was kobitki😁
Witaj serdecznie :) ja ost OM 27.11 także witaj w klubie :) jestem już po pierwszym usg w 5w3t( jeszcze bez serduszka) i jutro idę ponownie 7w3d :) Daj znać wieczorem jak dziś po wizycie :):) trzymam kciuki :)
 
Obie straciłyśmy ciążę w 2017, to obie tym rqzem donoaimy :-)

Witaj serdecznie :) ja ost OM 27.11 także witaj w klubie :) jestem już po pierwszym usg w 5w3t( jeszcze bez serduszka) i jutro idę ponownie 7w3d :) Daj znać wieczorem jak dziś po wizycie :):) trzymam kciuki :)
Oczywiście, że dam znać 😁 strasznie się boję, ale czuję, że wszystko będzie ok😊
 
Za godzine na wizyte, zaczynam mieć stres 🤐
Tym bardziej, ze rok temu było poronienie w lutym... do tego nie znam kompletnie lekarza, chyba sie zwolnilo miejsce, bo taka jedna wizyta dzis wolna, a tak to na 2 tyg do przodu zajete...
 
Hej babeczki, chciałabym się z Wami tu przywitać, byłam chwilę na staraczkach, ale teraz będę tutaj😁 Sama nie wiem, jak liczyć, który to tydzień. 26.11 OM. Cykle mam jakoś 29, 30 dniowe. Owu mi się przesunęła na 18.12. Na 10000000% wtedy miałam bo bolało mnie podbrzusze jak diabli, zawsze tak mam. No i oczywiście odpowiednio wykorzystany czas, zaowocował dwoma kreseczkami juz 2 dni przed sylwestrem. 31.12 poszłam na betę, wyszła jakoś niecałe 26 tych jednostek. Potem nie powtarzałam. Dzisiaj mam pierwszą wizytę na 19:15. Trzymajcie kciuki 😁 Jest to moja 3 ciąża, ostatnia była w 2017r ale stracona w 8 tyg. A z pierwszej mam córę, 5.01 wybiło 8 lat.
Trzymam kciuki za Was kobitki😁
To ja trzymam kciuki, ja wlasnie wychodzę 😬
 
reklama
Do góry