reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć :) ja też jeszcze jestem przed wizytą u gina. Termin wg kalkulatora na 24.09. To moja trzecia ciąża - mamy już dwóch synów. Mam nadzieję, że uda mi się jutro umówić na wizytę, bo przez neta nie ma terminie do mojego lekarza. Pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
A ja niestety dziewczyny się z wami żegnam :( od piątku miałam plamienia i dzisiaj niestety było gorzej, pojechałam na sor i mnie położyli na oddział żeby zrobić badania... Niestety poronienie [emoji22] trzymajcie się i powodzenia [emoji846]
Trzymaj się cieplutko, sama przez to przechodzilam 3 lata temu, więc doskonale Cię rozumiem.
 
Cześć :) ja też jeszcze jestem przed wizytą u gina. Termin wg kalkulatora na 24.09. To moja trzecia ciąża - mamy już dwóch synów. Mam nadzieję, że uda mi się jutro umówić na wizytę, bo przez neta nie ma terminie do mojego lekarza. Pozdrawiam cieplutko :)
Hej, ja też mam termin na 24.09, nudnej i spokojnej ciąży
 
Cześć :) ja też jeszcze jestem przed wizytą u gina. Termin wg kalkulatora na 24.09. To moja trzecia ciąża - mamy już dwóch synów. Mam nadzieję, że uda mi się jutro umówić na wizytę, bo przez neta nie ma terminie do mojego lekarza. Pozdrawiam cieplutko :)
To ja chyba najdłużej z grupy póki co, będę w dwupqku chodizla, bo termin wg om mam na 27 wrzesnia :-)

Cyce mam jakieś napuchnięte, dzisiaj zrobilam dla pewności kolejny test i druga widoczna krecha pojawiła się od razu.
Oprócz spuchniętych cyców, to klują mnie jajniki. I wczoraj te lekkie mdłości wieczorem. Oby na takich lekkich mdlościach u mnie pozostało.
 
A ja niestety dziewczyny się z wami żegnam :( od piątku miałam plamienia i dzisiaj niestety było gorzej, pojechałam na sor i mnie położyli na oddział żeby zrobić badania... Niestety poronienie
emoji22.png
trzymajcie się i powodzenia
emoji846.png
Trzymaj się
A ja niestety dziewczyny się z wami żegnam :( od piątku miałam plamienia i dzisiaj niestety było gorzej, pojechałam na sor i mnie położyli na oddział żeby zrobić badania... Niestety poronienie [emoji22] trzymajcie się i powodzenia [emoji846]
Przykro mi😥 trzymają się dzielnie
 
Kurcze , nie dziwię się że się denerwujesz. Czekanie jest najgorsze..powiem Ci że ja bym chyba tyle nie czekała tylko poszła na USG do innego lekarza. Ciąża pozamaciczna jest niebezpieczna więc lepiej ją jak najszybciej wykluczyć. Nic nie jest przesadzone ale tak jak mówię jak bym chyba aż tyle nie czekała
Chciałabym napisać, żebyś się nie martwiła, ale wiem, że to się tak nie da. Natomiast chce napisać, że ja też byłam u lekarza, na bardzo wczesnym etapie, bo mnie brzuch bardzo bolał i nastraszyl mnie ciążą pozamaciczna. Na drugi dzień byłam w szpitalu już i tam pięknie bijące serduszko. Więc nie czekałabym też chyba. Bo może to kwestia sprzętu?
 
reklama
Dziękuję 😊 jutro będę się umawiać i tak się zastanawiam kiedy najlepiej jest się umówić. To moja pierwsza ciąża, i mam milion pytań w głowie co i jak? 🤦‍♀️
Również bym poczekała, jeśli oczywiście nic się nie dzieje. Pójdziesz za wcześnie, to też nie będziesz widziała serduszka i stres będzie tak czy siak ;) W tej ciąży jestem umówiona dopiero na 6+5 chyba.
 
Do góry