reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

1wizytę raczej z usg mam jutro umówioną. To będzie tydzień po terminie. Idę dla uspokojenia, sprawdzić [emoji4] Choruje przewlekle i jestem też po operacji kręgosłupa (skolioza). Po prostu wolę pójść szybko i wiedzieć co jest na tym etapie. Pospałam prawie 7godzin[emoji85][emoji1787]
Dziewczyny kiedy robiłyście 1 usg? [emoji4]
 
reklama
Cześć dziewczyny, ale naprodukowalyscie 😁
Ostatnio mnie tu trochę nie było, ale u nas wszystko w porządku (tak przynajmniej mi się wydaje, wiecie jak to jest 🙂)
Robiłam w tym tygodniu bete
11.01 - 2440
13.01 - 4480

wizyta dopiero 29.01, nie wiem jak wytrzymam te 12 dni! U nas dziś rozpoczynamy 7 tydzień. (6+0)
 
Hej dziewczyny, jeszcze tak po cichu się witam, ale liczę że zostanę :)

Pierwsza ciąża, test pozytywny pierwszy w życiu wczoraj rano - dziś rano też pozytyw (słabo, ale bez problemu widoczne dwie kreski). Beta zrobiona rano, ale niestety wynik dopiero będzie jutro... Na betę poszłam prywatnie.
Skierowanie dostałam wczorja po konsultacji tel. ale z prośba o wykonanie dopiero za tydzień (Bo ponoć wynik może nie być miarodajny wcześniej (??) + od razu będzie można umówić USG.

Teoretycznie według OM wychodzi 3t+6 :) (cykle 28 dniowe).
 
A ja niestety dziewczyny się z wami żegnam :( od piątku miałam plamienia i dzisiaj niestety było gorzej, pojechałam na sor i mnie położyli na oddział żeby zrobić badania... Niestety poronienie [emoji22] trzymajcie się i powodzenia [emoji846]
Słuchaj może to kiepskie pocieszenie ale widziałam na którymś z wątków że masz znamiona do wycięcia ale ze względu na ciąże się nie da tego zrobić. Uważam że nic się nie dzieje bez powodu. Kilka lat temu byłam w trakcie wycinania znamiona : skierowania , badania itp. między czasie okazało się że jestem w ciąży i zrezygnowałam z chirurga. Poroniłam, więc poszłam na wycinkę. Okazało się że to czerniak. Gdybym go wtedy nie wycięła dziś bym pewno wąchała kwiatki od spodu. Ten mały aniołek w niebie uratował mi życie. Trzymaj się. Odczekasz i spróbujesz znowu 😊❤️
 
reklama
Do góry