reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Możliwe..ja też się zastanawiam nad przyczyną 🤔Bierzesz coś na tą biegunkę? Ja wzięłam ente.rol i dic.oflor
 
Hejka :)
U mnie dzisiaj lepszy humor. Wyspałam się w końcu :D
Dzisiaj żadnych dolegliwości chyba nie mam, rano może lekko mdłości. Teraz delikatnie mnie kuje brzuch. No i bulgota mi w brzuchu jak w jacuzzi 😬
 
Mam dziś 5+1 i po południu zaczęłam się gorzej czuć, słaba , senna zawroty. Miała tak któraś że objawy od 5 tygodnia?
Ja :)
Jak dowiedziałam się o ciąży to w ogóle w ciąży się nie czułam. Moim największym bólem była wielka ochota na kawę której nie piłam, bo nie wiedziałam czy mogę. Aż jakoś koło 6 tygodnia odrzuciło mnie od kawy kompletnie. Doszły mdłości które dokuczają mi cały dzień :)
 
Ja mam od wczoraj i tak się zastanawiam od czego (może od zwiększenia dawki heparyny), a może to normalne... No i brzuch mnie boli.
Aaaa, i jeszcze wczoraj wypiłam kawę z prawdziwym mlekiem, a od sierpnia jestem na diecie bezmlecznej (może mój organizm się odzwyczaił).
Możliwe...ja też się zastanawiam nad przyczyną 🤔 Bierzesz coś na tą biegunkę? Ja wzięłam ente.rol i dic.oflor
 
Witam, mogę powoli dołączyć?
Ostatnia @ 20.12, dzisiaj powinna byc kolejna ale nie przyszła, a test już w piątek wykazał dwie kreski. Wstępnie termin na 27.09. Obecnie 4+1.
Mam córkę która w tym roku konczy 14 lat :-) w grudniu 2017 stracilam ciążę, w 8+3 mialam łyżeczkowanie, takze jest to moja 3 ciąża w sumie.
Jutro umawiam się do mojej gin. Tak na za półtora tygodnia. Moze poczekałabym dluzej, ale ze wzgledu na wcześniejsze poronienie, wole nie czekać.
 
reklama
Witam, mogę powoli dołączyć?
Ostatnia @ 20.12, dzisiaj powinna byc kolejna ale nie przyszła, a test już w piątek wykazał dwie kreski. Wstępnie termin na 27.09. Obecnie 4+1.
Mam córkę która w tym roku konczy 14 lat :-) w grudniu 2017 stracilam ciążę, w 8+3 mialam łyżeczkowanie, takze jest to moja 3 ciąża w sumie.
Jutro umawiam się do mojej gin. Tak na za półtora tygodnia. Moze poczekałabym dluzej, ale ze wzgledu na wcześniejsze poronienie, wole nie czekać.
Gratulacje 🤰witamy w gronie wrześniowych mam 😊
 
Do góry