reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam kilka do wycięcia, wg lekarza nie są na już ale teraz się zapisze, a w między czasie będziemy dalej walczyć [emoji846] lekko nie jest ale nie tracę nadziej ze będzie dobrze [emoji3525]
Słuchaj może to kiepskie pocieszenie ale widziałam na którymś z wątków że masz znamiona do wycięcia ale ze względu na ciąże się nie da tego zrobić. Uważam że nic się nie dzieje bez powodu. Kilka lat temu byłam w trakcie wycinania znamiona : skierowania , badania itp. między czasie okazało się że jestem w ciąży i zrezygnowałam z chirurga. Poroniłam, więc poszłam na wycinkę. Okazało się że to czerniak. Gdybym go wtedy nie wycięła dziś bym pewno wąchała kwiatki od spodu. Ten mały aniołek w niebie uratował mi życie. Trzymaj się. Odczekasz i spróbujesz znowu [emoji4][emoji3590]
 
reklama
A powiedz w jakich jednostkach masz wynik bety? Ja jestem tu praktycznie od początku wątku, i jak dziewczyny pisały, że mają betę ta poziomie ileś-set to moja była od razu w tysiącach. I wśród moich koleżanek, które korzystają z tego samego labo jedna z nich mi powiedziała że przy "10.000" coś będzie widać na USG. Może serio za szybko poszłaś :) moja beta byla podana w mlU/mL
Moja beta w tych samych jednostkach. Trochę mnie ten wynik przerazil, ale moja ginekolog to świetny specjalista i skoro kazała czekać tydzień to może wie co robi. Jeszcze mam nadzieję, chociaż nachodzą mnie czarne myśli.
 
Hej dziewczyny!
Witam się z Wami :)
Pozytywny test 21.12 :)
Pierwsza wizyta 04.01 - był to 5 tydzień ciąży, był pęcherzyk i serduszko [emoji7]
Kolejna wizyta 22.01 i będzie to 8 tydzień :)
Termin z OM 01.09 a z USG 02.09 ! :)

To podobny etap u nas, u mnie termin na 3-4.09 :) tylko serduszka jeszcze nie widzialam :( ale wizytę tez mam 22.01 !
 
Cześć dziewczyny, od 2 miesięcy w mojej firmie pojawiła się opcja ubezpieczenia PZU (niby coś na zasadzie prywatnej opieki zdrowotnej). Czy któraś z Was korzysta może z takiej opcji w pracy? Ciekawa jestem czy tam na wizycie gin jest USG czy trzeba się umawiać osobno jak np. w lux medzie. Chodzę (tzn bylam raz ;p ) do prywatnego ale chciałabym część badań wykonywać bezpłatnie w tym właśnie PZU ale może i podejrzeć co się dzieje w brzuchu. Ide we wtorek :) i strasznie jestem ciekawa bo dzis jestem 7w1d a miałam USG w 5w3d ale nie było jeszcze serduszka a jedynie jajo :)
 
Witam. Ja dzis podczytuje bo samopoczucie to srednio. Po 4 h dumania zdecydowalam sie cos zjeść 😂. Mi z usg wychodzi termin na sam poczatek września a z jakiejś apki 11.09, myślę ze kolejne usg rozwieje wątpliwości. Ja z toaletą to raczej w tą drugą stronę, a jak już myślę o tej bliznie to mi sie odechciewa bo boje sie nawet troszke pchać 🤨. Oczywiście witam nowe koleżanki, zycze spokojnych ciąż i ściskam utracone 😥😥serce pęka.
 
Cześć dziewczyny, od 2 miesięcy w mojej firmie pojawiła się opcja ubezpieczenia PZU (niby coś na zasadzie prywatnej opieki zdrowotnej). Czy któraś z Was korzysta może z takiej opcji w pracy? Ciekawa jestem czy tam na wizycie gin jest USG czy trzeba się umawiać osobno jak np. w lux medzie. Chodzę (tzn bylam raz ;p ) do prywatnego ale chciałabym część badań wykonywać bezpłatnie w tym właśnie PZU ale może i podejrzeć co się dzieje w brzuchu. Ide we wtorek :) i strasznie jestem ciekawa bo dzis jestem 7w1d a miałam USG w 5w3d ale nie było jeszcze serduszka a jedynie jajo :)
Tak ja korzystam z pakietu PZU Zdrowie w pracy :)
Badania wykonywane sa na wizycie w gabinecie nie trzeba sie umawiać oddzielnie :)

To podobny etap u nas, u mnie termin na 3-4.09 :) tylko serduszka jeszcze nie widzialam :( ale wizytę tez mam 22.01 !
Ja byłam nie u tego lekarza co bede prowadziła ciążę bo bylam na świątecznym wyjezdzie ale zaskoczylo mnie to, że dostałam płytę a na niej zdjęcia fasolki i nagranie żeby pokazać mężowi :)
W sumie to moja pierwsza ciąża więc może takie płyty to norma? :D
 
Tak ja korzystam z pakietu PZU Zdrowie w pracy :)
Badania wykonywane sa na wizycie w gabinecie nie trzeba sie umawiać oddzielnie :)


Ja byłam nie u tego lekarza co bede prowadziła ciążę bo bylam na świątecznym wyjezdzie ale zaskoczylo mnie to, że dostałam płytę a na niej zdjęcia fasolki i nagranie żeby pokazać mężowi :)
W sumie to moja pierwsza ciąża więc może takie płyty to norma? :D

O nie, na pewno nie norma. Czasem nawet zdjęć nie dają :(
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z betą? Trzeba robić w odstępie 48h ale czy ona jest konieczna jeśli na teście są 2 mocne krechy? 🤔
 
Do góry