reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam, mogę powoli dołączyć?
Ostatnia @ 20.12, dzisiaj powinna byc kolejna ale nie przyszła, a test już w piątek wykazał dwie kreski. Wstępnie termin na 27.09. Obecnie 4+1.
Mam córkę która w tym roku konczy 14 lat :-) w grudniu 2017 stracilam ciążę, w 8+3 mialam łyżeczkowanie, takze jest to moja 3 ciąża w sumie.
Jutro umawiam się do mojej gin. Tak na za półtora tygodnia. Moze poczekałabym dluzej, ale ze wzgledu na wcześniejsze poronienie, wole nie czekać.
Witam nowa koleżanke 🙂🙂 fajnie, że jest nas coraz więcej
 
reklama
Zazdroszczę wam dziewczyny normalnego funkcjonowania :)
Ja dzisiaj 6+6 a od dobrych dwóch tyg ledwo funkcjonuję. Jedzenie fe, soki fe, zapachy fe, w ogóle wstanie z łóżka to problem bo od razu randka z wc.. imbir nie działa, mięta tez nie, orzechy nie, nic właściwie nie działa. Dzisiaj pierwszy posiłek 16:30 pizza-jedyne co był w stanie przyjąć ten biedny żołądek :(. Także zazdroszczę apetytów i w miarę funkcjonowania ;p. Pozdrawiam z łóżka
 
Do góry