reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny nam taka dziwna przypadłość:) zjem i ciagle mi burczy w brzuchu i czuje głód😅. Ciagle mam ta sama kaloryczność bo mam pudełka a teraz jem i burczy w brzuszku😅
 
reklama
Jestem po wizycie. Płód jeden,żywy widziałam serduszko. Narazie ciężko bylo zmierzyc tetno bo za male, ale widzialam, ze sie rusza❤. To z tych dobrych wiesci, z tych gorszych to, to że rozchodzi mi sie blizna po cc od wewnątrz. Dzieki Bogu zarodek przykleil sie do innej sciany, bo byłoby po dziecku 😞. Dostalam acard bo mam za gesta krew, skierowanie na patologie ciazy ze względu na cukrzycę.
 
Jestem po wizycie. Płód jeden,żywy widziałam serduszko. Narazie ciężko bylo zmierzyc tetno bo za male, ale widzialam, ze sie rusza❤. To z tych dobrych wiesci, z tych gorszych to, to że rozchodzi mi sie blizna po cc od wewnątrz. Dzieki Bogu zarodek przykleil sie do innej sciany, bo byłoby po dziecku 😞. Dostalam acard bo mam za gesta krew, skierowanie na patologie ciazy ze względu na cukrzycę.
Super ze są dobre wieści !!!:)
Dzięki Bogu ze zarodek przykleił się do innej ściany ❤️
 
Jestem po wizycie. Płód jeden,żywy widziałam serduszko. Narazie ciężko bylo zmierzyc tetno bo za male, ale widzialam, ze sie rusza❤. To z tych dobrych wiesci, z tych gorszych to, to że rozchodzi mi sie blizna po cc od wewnątrz. Dzieki Bogu zarodek przykleil sie do innej sciany, bo byłoby po dziecku 😞. Dostalam acard bo mam za gesta krew, skierowanie na patologie ciazy ze względu na cukrzycę.
a jak się stwierdza czy krew jest gęsta?
 
Jestem po wizycie. Płód jeden,żywy widziałam serduszko. Narazie ciężko bylo zmierzyc tetno bo za male, ale widzialam, ze sie rusza❤. To z tych dobrych wiesci, z tych gorszych to, to że rozchodzi mi sie blizna po cc od wewnątrz. Dzieki Bogu zarodek przykleil sie do innej sciany, bo byłoby po dziecku 😞. Dostalam acard bo mam za gesta krew, skierowanie na patologie ciazy ze względu na cukrzycę.
cudowna wiadomość :) tymi niezbyt dobrymi nie stresuj się!
na tej patologii ciąży będziesz leżeć tylko na chwilę czy to dłuższa wizyta? pytam, bo ja w grudniu miałam robione krzywe glukozowe ze względu na wysoki cukier na czczo. Mam coś z metabolizmem glukozy. Boję się, że w ciąży mogę przez to dostać cukrzycę. Póki co zanim zaszłam mam zalecenie do diety z niskim IG.

Odnośnie tej za gęstej krwi da się to rozrzedzić tylko acardem bez zastrzyków z heparyny?
 
Jestem po wizycie. Płód jeden,żywy widziałam serduszko. Narazie ciężko bylo zmierzyc tetno bo za male, ale widzialam, ze sie rusza❤. To z tych dobrych wiesci, z tych gorszych to, to że rozchodzi mi sie blizna po cc od wewnątrz. Dzieki Bogu zarodek przykleil sie do innej sciany, bo byłoby po dziecku 😞. Dostalam acard bo mam za gesta krew, skierowanie na patologie ciazy ze względu na cukrzycę.
Serduszka gratuluje. Dobre wieści. A z tą blizną to mnie nastraszyłaś. Ja właśnie o to najbardziej się martwię. Jesteś 6 lat po cc tak? Ja 19 miesiecy po drugim cc i nie kontrolowałam jej stanu przed tą ciążą. I co lekarz na to powiedział?
 
reklama
To jest taka rewolucja jakby człowiek zaczął życie na nowo :)
I trzeba to mówić głośno, że nie zawsze się jest szczęśliwym i to tez jest ok! Czasem bywają dni, gdy matka jest głównie niewyspana, głodna i ma wszystkiego dość. Na szczęście tych fajnych momentów jest z czasem coraz więcej :)
Ja pamiętam jak się jaralam wyjściem.na zakupy do biedry. Jak wycieczka roku [emoji38]
 
Do góry