reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No jasne, oczywiście, że tak jest. Moja wymagała dużo uwagi, kolki, spanie po dosłownie 45 minut dziennie, w nocy nie lepiej. Szlam pod prysznic i pod nim wyłam.
A później przychodzi moment, że marzy się o drugim dziecku mimo wszystko 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😁
Ja jak na razie nie widzę siebie jako mamy, tzn nie widzę takiego „obrazka „ze ja i dziecko :)) bardzo chce ale ciężko mi to sobie wyobrazić :)
 
reklama
Ja jak na razie nie widzę siebie jako mamy, tzn nie widzę takiego „obrazka „ze ja i dziecko :)) bardzo chce ale ciężko mi to sobie wyobrazić :)
I to też jest całkiem normalne :) przyjdzie prędzej czy później taki moment. Myślę, że jak brzuszek zacznie rosnąć, a później czuje się ruchy, to też już jest inaczej.
i tego ja nigdy nie potrafiłam zrozumieć 😂 ale prawie wszyscy mówią, że taki moment nadchodzi 😎
Ile razy ja sobie mówiłam, że już nigdy więcej, jedno wystarczy, eheee :) a później coś pykło i o 😁
 
reklama
myśmy chyba obie się w tej bezobjawowej ciąży długo trzymały z tego co pamiętam z wcześniejszych postów. Ale ja dzisiaj też miałam rano armagedon, przy moim łóżku ciągle stoi wiadro, bo nie znam dnia ani godziny. Chociaż na szczęście zwrotów jeszcze nie było. Ale ja za ten stan rzeczy winię tego duphastona. Niemniej rano chłopak jeszcze w blistrze siedział, a mi się już niedobrze zrobiło 😎

Kobietki macie jakiś patent na awocado? w grudniu dostałam zalecenie żeby to to jeść, a ja się do niego zupełnie nie umiem przekonać. Smakuje mi to jak mydło. Jak wy tego używacie? Jakiś dobry przepis?
jajko na miękko gotowane ewentualnie sadzone na chleb z masłem, szczypta soli i awokado. Najlepsza kanapka świata :). Do sałatek tez dobrze smakuje. Można tez zrobić pastę albo dodać do koktajlu :)
 
Do góry