reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Da sie, da...a z kazdym kolejnym jakby łatwiej, ale u mnie trojka samodzielna i starsza, więc tak naprawde dzieciaczkow malych bedzie 2 😆 moje najstarsze dzieci, to czasem widzie tylko przy posiłkach, ale córka lat 13 duzo pomaga przy najmlodszej, taka mamusia z niej 😊
U mnie małych też bedzie 2. Synek bedzie miał 2 lata i 3 miesiące. I też mam jeszcze 13 latke więc wiem co to za ulga móc na chwile podrzucić młodsze, żeby w spokoju skorzystać np. z toalety albo na szybko do sklepu wyskoczyć. Zobaczymy jak bedzie teraz, bo zapowiedziała, że ona już absolutnie nie chce więcej rodzeństwa. Jak bedzie wszytko ok to w przyszłym tygodniu jej powiem.
 
Dziewczyny nie chwalilam się ale w niedziele jadę po mojego pierwszego psiaka- golden retriver:) także śmiałam się z moim facetem ze miałam mieć dziecko w postaci psa a będę mieć psa i dziecko 😅będzie ciekawie :) najgorsze ze trzeba go nosić do 12 miesięcy zanim stawy się dobrze nie rozwiną ale wiadomo ze nie będę go nosić :(
Super zwierzątka są takie kochane 😍
My mamy od kilku lat królika, który żyje bezklatkowo i zachowuje się jak mały piesek, wszędzie za nami kica, śpi na kanapie. Nigdy bym nie pomyślała, że królik może być takim tulaśnym i czystym zwierzątkiem.
 
U mnie małych też bedzie 2. Synek bedzie miał 2 lata i 3 miesiące. I też mam jeszcze 13 latke więc wiem co to za ulga móc na chwile podrzucić młodsze, żeby w spokoju skorzystać np. z toalety albo na szybko do sklepu wyskoczyć. Zobaczymy jak bedzie teraz, bo zapowiedziała, że ona już absolutnie nie chce więcej rodzeństwa. Jak bedzie wszytko ok to w przyszłym tygodniu jej powiem.
Moja mala jest jest z grudnia, wiec jak urodzi sie rodzenstwo, to Bedzie miała 2 lata 9mies, moja starsza Jula pewnie bedzie sie cieszyc, ale powiem dopiero po wizycie ijak zobacze bijące serduszko.
 
reklama
I my też rocznica 1.09 a termin 9.09, ale moze bedzie wcześniej, bo prawdopodobnie będę mieć planowane cc więc prezent na rocznicę bedzie

My mamy rocznicę 8.09, a termin na razie 4.09. Ale z poprzedniej ciąży wiem, że termin jest pewniejszy dopiero po usg prenatalnym, wiec jeszcze wszystko się może zmienić :)
Ostatnio miałam wywoływany poród 5 dni przed terminem, a jeszcze tydzień wcześniej lekarz mówił ze na bank przenoszę [emoji23]
 
Do góry