reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam się dziewczyny po cichutku :)
Ostatnia miesiaczka 10 grudnia, dopiero wczoraj zrobiłam test i zaskoczenie pozytywny.... obliczylam sobie termin na 17 wrzesnia :)
Jeszcze jestem w lekkim szoku, bo dosc późno musialam miec owu, staralismy sie wczesniej, ale nie wychodziło i w sumie odpuscilismy, bo mamy juz dzieci. Zaczęłam nową prace i prosze... ;)
Mam 35 i lekkiego stresa, mialam byc pazdziernikowa nama 2020, ale poronilam samoistnie...
W każdym razie witam się, na stanie dzieci w wieku 15, 13, 10 oraz 2 latka :) wesoła gromada.
Witaj. Niezła gromadka. A ja tu się obawiałam czy z trzecim sobie poradzę😅. I @LunaMo tak samo. Jak widać wszytko jest do ogarnięcia. Spokojnej ciąży
 
reklama
Dziewczyny nie chwalilam się ale w niedziele jadę po mojego pierwszego psiaka- golden retriver:) także śmiałam się z moim facetem ze miałam mieć dziecko w postaci psa a będę mieć psa i dziecko 😅będzie ciekawie :) najgorsze ze trzeba go nosić do 12 miesięcy zanim stawy się dobrze nie rozwiną ale wiadomo ze nie będę go nosić :(
 
Dziewczyny nie chwalilam się ale w niedziele jadę po mojego pierwszego psiaka- golden retriver:) także śmiałam się z moim facetem ze miałam mieć dziecko w postaci psa a będę mieć psa i dziecko 😅będzie ciekawie :) najgorsze ze trzeba go nosić do 12 miesięcy zanim stawy się dobrze nie rozwiną ale wiadomo ze nie będę go nosić :(
My jak stwierdzilismy, ze zawieszamy starania, to adoptowalismy mieszanke goldena z labkiem...ma pol roku i jest jak 5 dziecko 🤐
 
Dziewczyny nie chwalilam się ale w niedziele jadę po mojego pierwszego psiaka- golden retriver:) także śmiałam się z moim facetem ze miałam mieć dziecko w postaci psa a będę mieć psa i dziecko 😅będzie ciekawie :) najgorsze ze trzeba go nosić do 12 miesięcy zanim stawy się dobrze nie rozwiną ale wiadomo ze nie będę go nosić :(
Ale cudnie! Golden świetnie się sprawdza do dzieciaków :D będziesz mieć wesoło!
 
Witaj. Niezła gromadka. A ja tu się obawiałam czy z trzecim sobie poradzę😅. I @LunaMo tak samo. Jak widać wszytko jest do ogarnięcia. Spokojnej ciąży
Da sie, da...a z kazdym kolejnym jakby łatwiej, ale u mnie trojka samodzielna i starsza, więc tak naprawde dzieciaczkow malych bedzie 2 😆 moje najstarsze dzieci, to czasem widzie tylko przy posiłkach, ale córka lat 13 duzo pomaga przy najmlodszej, taka mamusia z niej 😊
 
reklama
Dziewczyny nie chwalilam się ale w niedziele jadę po mojego pierwszego psiaka- golden retriver:) także śmiałam się z moim facetem ze miałam mieć dziecko w postaci psa a będę mieć psa i dziecko 😅będzie ciekawie :) najgorsze ze trzeba go nosić do 12 miesięcy zanim stawy się dobrze nie rozwiną ale wiadomo ze nie będę go nosić :(
Ja mam Yorkshire Bewier Terriera (na fotce mam) i jest jak dzidzia, co prawda jest bardziej mały 😂 ale tak wychowany, że się go nosi, przytula w łóżku, nakrywa kołderką 🙈 także będę miała dwa bobasy w domu 😂
 
Do góry