reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

My mamy rocznicę 8.09, a termin na razie 4.09. Ale z poprzedniej ciąży wiem, że termin jest pewniejszy dopiero po usg prenatalnym, wiec jeszcze wszystko się może zmienić :)
Ostatnio miałam wywoływany poród 5 dni przed terminem, a jeszcze tydzień wcześniej lekarz mówił ze na bank przenoszę [emoji23]
Ja mialam cc poprzednio, termin mialam na 16 grudnia, a planowe cc na 7..wiec moze tym razem bedzie podobnie
 
reklama
My mamy rocznicę 8.09, a termin na razie 4.09. Ale z poprzedniej ciąży wiem, że termin jest pewniejszy dopiero po usg prenatalnym, wiec jeszcze wszystko się może zmienić :)
Ostatnio miałam wywoływany poród 5 dni przed terminem, a jeszcze tydzień wcześniej lekarz mówił ze na bank przenoszę [emoji23]
Ale się złożyło. Czyli kilka z nas będzie podwójnie świętować.
 
Witam się dziewczyny po cichutku :)
Ostatnia miesiaczka 10 grudnia, dopiero wczoraj zrobiłam test i zaskoczenie pozytywny.... obliczylam sobie termin na 17 wrzesnia :)
Jeszcze jestem w lekkim szoku, bo dosc późno musialam miec owu, staralismy sie wczesniej, ale nie wychodziło i w sumie odpuscilismy, bo mamy juz dzieci. Zaczęłam nową prace i prosze... ;)
Mam 35 i lekkiego stresa, mialam byc pazdziernikowa nama 2020, ale poronilam samoistnie...
W każdym razie witam się, na stanie dzieci w wieku 15, 13, 10 oraz 2 latka :) wesoła gromada.
lFaktycznie musicie mieć wesoło 😊 również on 10.12
Wg apki mam 5+2 :)
Również :)
Ja okres miałam 6.12, 2.09 mamy rocznice ślubu a termin niby 11.09, ale kto to wie! Wrzesień bedzie pełen niespodzianek 😂
Ile dzisiaj identycznych dat 😁 też rocznica ślubu nam wtedy wypada 😁
Jezu siedzę przed gabinetem. Serce mi zaraz wyskoczy
Trzymamy kciuki!
 
Dziewczyny a ja mam pytanko, ginekolog kazał zazywać mi tylko Folik. Pytałam o witaminy, powiedział, że dopiero od trzeciego miesiąca, jak to u Was wygląda?
 
reklama
Do góry