reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Nie biorę, byłam w środę na wizycie i następna mam w przyszły czwartek i tam miało się okazać czy będę go potrzebować... No ale w tej sytuacji właśnie się dodzwoniłam do lekarza i mam wizytę o 12:15 więc mam nadzieję że dostanę jakaś luteinę i że wszystko będzie dobrze :) na szczęście nie jest to żywa krew ale i tak się stresuje...
Wiem co czujesz bo też plamiłam..człowiek sobie zaraz wyobraża najgorsze. Dobrze, że dziś masz wizytę
 
reklama
Witam. Podczytuje Was czasem , ale ja dopiero mam zamiar testować za parę dni. I mam pytanie odnośnie odczytania dni ciąży z aplikacji. Mam teraz 3+2 tj. Trzeci czy czwarty tydzień ? Pozdrawiam serdecznie i gratuluję [emoji3590]
Mi też lekarz mówił , że zawsze liczymy skończone tygodnie [emoji846]
Udanego testowania życzę [emoji846][emoji846][emoji846]
 
Cześć dziewczyny ja właśnie tez po cichu mogę się tu zameldować 😉 aplikacja pokazuje mi 6+1 także to sam początek dwa testy pozytywne 😊 termin na 17 września 😊 wizytę u ginekologa mam na 28 stycznia niestety nie było nic wcześniej wolnego .... narazie mam lekkie zawroty głowy czasami i raz na jakiś czas mnie zemdli a i mam obrzydzenie do słodyczy 😂 z czego się raczej cieszę 😊 To moja druga ciąża ale ale z bardzo duża różnica bo moja córcia ma już 12 lat ... po pierwszej ciąży miałam trochę problemów zdrowotnych . Od dwóch lat staraliśmy się z mężem o dziecko dlatego już przestałam w to wierzyć a tu nagle z nienacka taka niespodzianka 😁 jesteśmy szczęśliwi ale nie chcemy zapeszać . Także miło mi tu do was dołączyć 😘
Oto tabela. Jesli sa jakies bledy lub ktos chce dolaczyc zapraszam.
emoji16.png
Zobacz załącznik 1226819
 
Cześć dziewczyny ja właśnie tez po cichu mogę się tu zameldować 😉 aplikacja pokazuje mi 6+1 także to sam początek dwa testy pozytywne 😊 termin na 17 września 😊 wizytę u ginekologa mam na 28 stycznia niestety nie było nic wcześniej wolnego .... narazie mam lekkie zawroty głowy czasami i raz na jakiś czas mnie zemdli a i mam obrzydzenie do słodyczy 😂 z czego się raczej cieszę 😊 To moja druga ciąża ale ale z bardzo duża różnica bo moja córcia ma już 12 lat ... po pierwszej ciąży miałam trochę problemów zdrowotnych . Od dwóch lat staraliśmy się z mężem o dziecko dlatego już przestałam w to wierzyć a tu nagle z nienacka taka niespodzianka 😁 jesteśmy szczęśliwi ale nie chcemy zapeszać . Także miło mi tu do was dołączyć 😘
Witamy Cię serdecznie 😊 ja mam 8mio latka ❤️
 
Mialam tragiczna noc. Caly czas snilo mi sie usg😂😂. Chce miec tego lekarza juz za soba. Witam nowa koleżankę 😊. Wyslalam pm z prośbą o dołączenie do tabelki 😊. Miłego dnia babeczki a przede wszystkim spokojnego.
 
reklama
Cześć dziewczyny ja właśnie tez po cichu mogę się tu zameldować 😉 aplikacja pokazuje mi 6+1 także to sam początek dwa testy pozytywne 😊 termin na 17 września 😊 wizytę u ginekologa mam na 28 stycznia niestety nie było nic wcześniej wolnego .... narazie mam lekkie zawroty głowy czasami i raz na jakiś czas mnie zemdli a i mam obrzydzenie do słodyczy 😂 z czego się raczej cieszę 😊 To moja druga ciąża ale ale z bardzo duża różnica bo moja córcia ma już 12 lat ... po pierwszej ciąży miałam trochę problemów zdrowotnych . Od dwóch lat staraliśmy się z mężem o dziecko dlatego już przestałam w to wierzyć a tu nagle z nienacka taka niespodzianka 😁 jesteśmy szczęśliwi ale nie chcemy zapeszać . Także miło mi tu do was dołączyć 😘
Witaj :-)
U mnie aplikacja dzisiaj pokazuje 6+1 a termin na 9 września skąd taka różnica?
 
Do góry