reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A powiedzcie mi, bo jutro idę na badania morfologia+badnia ogóle moczu. Położna mówiła coś o moczu jaki on ma dokładnie być, pamiętam, że ma być to środkowy strumień xD nic dalej :D ma to być pierwszy mocz czy drugi?

Zdecydowanie pamiętaj o podmyciu się, ja wyczytałam, że samą wodą i wyszły mi liczne bakterie i lekarz uznał, że to do powtórki skoro wszystkie inne wyniki moczu mam cacy... :p

Jak mój mąż zareagował? Pokazałam mu 3 testy z dwoma kreskami a on do mnie MUSISZ MI POWIEDZIEĆ CO TO ZNACZY BO NIE WIEM :D i w pudełku pod papierem do pakowania były smoczki które kupiłam na szybko i powiedziałam mu "musisz zajrzeć dalej" a on zaczął obracać testy....... :D
Chyba on jest szczęśliwszy niż ja, nie dziwię się, to nie on się będzie źle czuł, obowiązku dokonał, teraz czekanie :)
 
reklama
Zdecydowanie pamiętaj o podmyciu się, ja wyczytałam, że samą wodą i wyszły mi liczne bakterie i lekarz uznał, że to do powtórki skoro wszystkie inne wyniki moczu mam cacy... :p

Jak mój mąż zareagował? Pokazałam mu 3 testy z dwoma kreskami a on do mnie MUSISZ MI POWIEDZIEĆ CO TO ZNACZY BO NIE WIEM :D i w pudełku pod papierem do pakowania były smoczki które kupiłam na szybko i powiedziałam mu "musisz zajrzeć dalej" a on zaczął obracać testy....... :D
Chyba on jest szczęśliwszy niż ja, nie dziwię się, to nie on się będzie źle czuł, obowiązku dokonał, teraz czekanie :)
Hahaha słodko mąż zareagował 😁
 
A dzień miałam totalnie zalatany, o 11 zrobiłam dopiero test "bo i tak przecież będzie negatywny" a tu szok :) miałam 4h na doprowadzenie siebie do porządku, skoczenie po jakiś "prezent" i po kolejne testy, bo oczywiście miałam ostatni :D

A jak było u Was? :)
Ja odebrałam dziś druga bete i z 164 wzrosło do 601 także super😍jutro
Robie ostatnia bete i mam nadzieje ze będzie ponad 1000:)
 
Powiedz mi co to jest ta mistyczna beta i jak się ją robi :D to jakiś test apteczny czy śmigasz do lekarza?
Idziesz do
Przychodzi i to badanie z krwi i na następny dzień masz wynik 😄na badaniu masz normy i któremu tygodniowi ciąży odpowiadają :)jesli
Masz mniej niż 5 chyba to
Znaczy ze ciąży nie ma
Np
Dziś masz 100 to
Jutro musisz mieć minimum 66% przyrostu żeby stwierdzić ze ciąża się rozwija prawidłowo ;) nie może się obniżyć bo wtedy coś jest złe
 
Idziesz do
Przychodzi i to badanie z krwi i na następny dzień masz wg il 😄na badaniu masz normy i któremu tygodniowi odpowiadają :)
Np
Dziś masz 100 to
Jutro musisz mieć minimum 66% przyrostu żeby stwierdzić ze ciąża się rozwija prawidłowo ;) nie może się obniżyć bo wtedy coś jest złe

Dzięki wielkie <3 ja już odliczam tylko do środy i pierwszej wizyty! Mam nadzieję, że będzie coś widać :) to już będzie 7tc więc już na to liczę!
 
Dziewczyny oto tabela. Jesli sa jakies błędy lub ktos chce jeszcze zostac wpisany to pisac [emoji16]
Screenshot_20210115-000452~2.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20210115-000452~2.jpeg
    Screenshot_20210115-000452~2.jpeg
    122,9 KB · Wyświetleń: 84
  • Screenshot_20210115-000452~2.jpeg
    Screenshot_20210115-000452~2.jpeg
    122,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry