reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny teraz ja przechodzę lekki stres, wczoraj wieczorem dostałam małego plamienia, nie jest to duża ilość, tyle co na papierze ale trochę się martwię. Rano jeszcze trochę było a teraz już jest spokój. Mam powód do zmartwień? Oczywiście będę dzwonić dzisiaj do lekarza :(
 
Hej dziewczyny. Jak Wam się spało ? Ja się oczywiście budziłam milion razy [emoji85]nad ranem udało mi się zasnąć ale oczywiście mój syn się już wyspał więc trzeba było się zwlec[emoji85]

Złapała mnie jakaś infekcja tam na dole więc dziś znów muszę iść do lekarza.. i bądź tu człowieku spokojny w ciąży [emoji846]
 
Witam. Podczytuje Was czasem , ale ja dopiero mam zamiar testować za parę dni. I mam pytanie odnośnie odczytania dni ciąży z aplikacji. Mam teraz 3+2 tj. Trzeci czy czwarty tydzień ? Pozdrawiam serdecznie i gratuluję ❤️
 
Dziewczyny teraz ja przechodzę lekki stres, wczoraj wieczorem dostałam małego plamienia, nie jest to duża ilość, tyle co na papierze ale trochę się martwię. Rano jeszcze trochę było a teraz już jest spokój. Mam powód do zmartwień? Oczywiście będę dzwonić dzisiaj do lekarza :(
Kurcze widzę, że sporo z nas ma te plamienia. Staraj się nie martwić [emoji8] Mi lekarz powiedział , że jeśli nie jest to żywa krew w dużej ilości to czasem tak bywa . Bierzesz jakiś progesteron na podtrzymanie ?
 
Nie biorę, byłam w środę na wizycie i następna mam w przyszły czwartek i tam miało się okazać czy będę go potrzebować... No ale w tej sytuacji właśnie się dodzwoniłam do lekarza i mam wizytę o 12:15 więc mam nadzieję że dostanę jakaś luteinę i że wszystko będzie dobrze :) na szczęście nie jest to żywa krew ale i tak się stresuje...
Kurcze widzę, że sporo z nas ma te plamienia. Staraj się nie martwić [emoji8] Mi lekarz powiedział , że jeśli nie jest to żywa krew w dużej ilości to czasem tak bywa . Bierzesz jakiś progesteron na podtrzymanie ?
 
reklama
Witam. Podczytuje Was czasem , ale ja dopiero mam zamiar testować za parę dni. I mam pytanie odnośnie odczytania dni ciąży z aplikacji. Mam teraz 3+2 tj. Trzeci czy czwarty tydzień ? Pozdrawiam serdecznie i gratuluję [emoji3590]
Mi w pierwszej ciąży położna mówiła że zawsze się podaje tygodnie skończone i na wynikach od lekarza też miałam zawsze podane tygodnie skończone, wg mnie to 3 tydzien
 
Do góry