reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja po wizycie 😉 niby wszystko dobrzen😁 4t5d - pęcherzyk ciążowy 0.57mm, bez zarodka ale mówił że może on go nie widzieć albo może być za wcześnie 😉 następna wizyta za 3ty g czyli będzie 7t5d i wtedy będzie wiadomo co i jak dokładnie 😁 ale lekarz powiedział żeby się nie martwić. Narazie luteina bo pochwową 2x1, acard 1x1, Prenatal Uno i no spa w razie potrzeby 😁 czekamy do 30.01 🥰
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem przerażona, robiłam badanie na mutację MTHFR i dzisiaj odebrałam wyniki, że mam to coś. Teraz jestem mocno zestresowana, bo nie wiem czy to oznacza, że całe moje branie kwasu foliowego od wielu miesięcy nie dało nic i może być problem z ciążą i z dzieckiem? Do wizyty u lekarza mam ponad 2,5 tyg 😨 Przerabiał może ktoś już ten temat?
Przede wszystkim witaminy w formie metylowanej - kwas foliowy metylowany, witamina b12 czyli metylokobalamina (przykładowo firma solgar lub swanson).

Ja dodatkowo mam zalecone zastrzyki z heparyny ale to już wedle indywidualnego zalecenia lekarza.

A żadne inne mutacje rozumiem Ci nie wyszły? Ja mam również mutacje Pai-1, więc biorę dodatkowo acard na noc.
 
Przede wszystkim witaminy w formie metylowanej - kwas foliowy metylowany, witamina b12 czyli metylokobalamina (przykładowo firma solgar lub swanson).

Ja dodatkowo mam zalecone zastrzyki z heparyny ale to już wedle indywidualnego zalecenia lekarza.

A żadne inne mutacje rozumiem Ci nie wyszły? Ja mam również mutacje Pai-1, więc biorę dodatkowo acard na noc.
Innych mutacji nie kazali mi zbadać tylko ten MTHFR z tymi dwoma wariantami numerów.
Dziękuję za podpowiedzi :)
Właśnie zaopatrzyłam się w metylowany folian z Solgara.
 
Innych mutacji nie kazali mi zbadać tylko ten MTHFR z tymi dwoma wariantami numerów.
Dziękuję za podpowiedzi :)
Właśnie zaopatrzyłam się w metylowany folian z Solgara.
też mam tą mutacje . Tylko podobno w łagodnej postaci. Lekarz zalecił tylko Wit w formie metylowanej
 
Innych mutacji nie kazali mi zbadać tylko ten MTHFR z tymi dwoma wariantami numerów.
Dziękuję za podpowiedzi :)
Właśnie zaopatrzyłam się w metylowany folian z Solgara.
dodam jeszcze, że dość późno się o niej dowiedziałam w poprzedniej ciąży. Mimo , że wcześniej nie brałam metylowanych witamin to synek urodził się zdrowy 🙂
 
Tak wyglądały moje testy z tego tygodnia. Tobie też gratuluję[emoji4] Czyli idziemy łeb w łeb jak to mówią[emoji1][emoji1][emoji16]
Ja zrobiłam tyko jeden test ale były dwie mocne krechy 😁 daj znać jak wyjdzie Beta, mam nadzieje ze mój przyrost tez będzie w porządku i pozwoli trochę odetchnąć 😌
 
reklama
Do góry