reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie tak samo[emoji4] 6stycznie pierwszy test, 7stycznia też dwie mocne kreski. Według aplikacji u mnie również 4+2. Betę mam zamiar zrobić w poniedziałek 11.01(termin @) albo 12.01 . Ciekawa jestem mojego poziomu bety... bardzo chciałabym dziś ale czy znajde po 16 jakies czynne labolatorium[emoji848] wątpie[emoji1][emoji1]
Super gratuluje 🙂 najważniejszy jest przyrost, ja mogę powtórzyć dopiero w poniedziałek wiec tez czekam jak na szpilkach 😁 na razie oprócz bólu piersi nie mam żadnych objawów
 
reklama
Dziewczyny u mnie wychodzi 5t1d czy Wy też czujecie cały czas brzuch? On niby już tak nie boli okresowo ale tak ćmi, szczególnie jak np wrócę z zakupów w sensie po jakiejś aktywności 🤷‍♀️
Mnie wczoraj dość mocno pobolewał, ale dzień wcześniej prawie w ogóle :)
Wczoraj jak po pracy ogarniałam mieszkanie zaczął trochę mocniej pobolewac, wiec poszłam się położyć, a wieczorem było właśnie takie ćmienie ;)
Dziś od rana na razie nie boli :)
 
Nie martw się ja też mam mutację MTHFR, musiałam zrobić te badania przed in vitro i mój lekarz mówił, że połowa społeczeństwa to ma. Przerzuć się od razu na metafolin, mi kazał kupić folian z firmy solgar. Czy oprócz tego badałaś też homocysteine? Bo to jest jakos powiązane i u mnie była troszkę podwyższona, w związku z czym biorę modulator homocysteiny, no i mam też zastrzyki clexane. Może poproś czy jakoś telefonicznie udało by Ci się skonsultować szybciej tą mutacje? Bo nie wiem, czy nie powinnaś też ich brać zapobiegawczo 🤔
Homocysteiny nie badałam. Miałam takie zalecenie że jeśli wyjdzie ta mutacja to brać zwykły kwas foliowy plus ten zmetylowany w dawkach 0,4. Mnie to tylko przeraziło, że się o tym tak późno dowiedziałam. Biorę Pregnę Start jakoś od połowy grudnia w składzie widzę że ma chyba oba te kwasy. Mam nadzieję, że to awaryjnie pomogło. Na zwykłym kwasie foliowym jechałam już od kilku lat, ale przy tej mutacji to chyba raczej wychodzi że mi to nic nie dało.
Trochę mnie uspokoiłaś. Właśnie wybieram się dzisiaj do apteki poszukać tego folianu z Solgar. Lubię tą firmę. Możliwe, że wybiorę się w przyszłym tygodniu na wizytę do innego lekarza. Albo faktycznie skonsultuję to przez telefon. Dzięki za wyjaśnienie tego :)

Dziewczyny u mnie wychodzi 5t1d czy Wy też czujecie cały czas brzuch? On niby już tak nie boli okresowo ale tak ćmi, szczególnie jak np wrócę z zakupów w sensie po jakiejś aktywności 🤷‍♀️
Ja właśnie taki objaw mam od czasu spodziewanego okresu. Dokładnie tak jak opisujesz czuję go ale nie jest to ból. Odczucie podobne do okresu albo owulacji ale nie na tyle silne, żebym musiała brać coś przeciwbólowego. U mnie nasila się to od późnego popołudnia do wieczora. Rano mam z tym spokój :)
 
Dziewczyny jakie miałyście bhcg ok 4 tyg (4+0) Właśnie przyszedł mi wynik i jest chyba dość niski jak na ten tydz 74,1😢oprócz tego wysokie TSH 4,6 😢obawiam się,że nic z tego nie będzie
 
Dziewczyny jakie miałyście bhcg ok 4 tyg (4+0) Właśnie przyszedł mi wynik i jest chyba dość niski jak na ten tydz 74,1😢oprócz tego wysokie TSH 4,6 😢obawiam się,że nic z tego nie będzie
Bhcg masz wporzadku, ja w tym samym dniu 4+0 miałam 55,8 🙂 najważniejsze jest jaki będziesz miała przyrost po 2 dniach.

Co do tsh na pewno dostaniesz jakiś lek typu euthyrox
 
Ja dzisiaj 5+5 i już chyba 4 dni walczę z całodniowym mdłościami. Zazdroszczę wam zachcianek, mnie nawet sama myśl o jedzeniu odpycha :(. Imbir, cytryna, migdały nic nie pomaga 🤷🏽‍♀️. Do tego właśnie od samego początku takie ćmienie i ciągniecie w dole brzucha.
 
Bhcg masz wporzadku, ja w tym samym dniu 4+0 miałam 55,8 🙂 najważniejsze jest jaki będziesz miała przyrost po 2 dniach.

Co do tsh na pewno dostaniesz jakiś lek typu euthyrox
dziękuję ♥️ chociaż troszkę mnie pocieszyłas . Już biorę właśnie euthyrox. Mam tylko nadzieję, że taki wysoki poziom nie zaszkodzi dziecku
 
reklama
Tak wyglądały moje testy z tego tygodnia. Tobie też gratuluję[emoji4] Czyli idziemy łeb w łeb jak to mówią[emoji1][emoji1][emoji16]
Super gratuluje [emoji846] najważniejszy jest przyrost, ja mogę powtórzyć dopiero w poniedziałek wiec tez czekam jak na szpilkach [emoji16] na razie oprócz bólu piersi nie mam żadnych objawów
20210108_063429.jpeg
 
Do góry