reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Właśnie zaczęła się @....czyli druga utrata dzidziusia z rzędu. Póki co ja się wylogowuje. Nie mam siły. Wan kochane życzę spokojnych ciąż i pięknych zdrowych bobasów. Buziaki
Bardzo mi przykro 😭
@patrvcja pewnie, że dupek pomoże, i luteina. To jest właśnie progesteron. Byłaś u lekarza, czy już masz przepisane?

@Gusiek90 wiem co czujesz... strasznie mi przykro... :( czyli wychodzi, że to kolejna biochemiczna...? Będziesz chciała robić jakieś badania, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje?

Dzień dobry wszystkim :D ja dziś w panice... wczoraj wieczorem przestały boleć mnie piersi i jak głupek wariuję, że to już koniec. Ja nie wiem, jak wytrzymam do 19 stycznia do wizyty...

I jeszcze taka ciekawostka... Chyba zaczęły mi się zachcianki 😂 na... uwaga uwaga... na czosnek 😱 chleb z masłem i czosnkiem na śniadanie, kolację i obiad daje mi rozkosz.
Taak, mam receptę już wystawioną, lecę właśnie do apteki.
Co do bólu piersi- mam to samo, ale z tym, że w nocy jakby to ująć... mam ognisko na klatce piersiowej 😂 Tragedia... Pies jak wskakuje do łóżka i mnie dotknie to mam ochotę go powiesić 🙈 Teraz się już nauczyłam łapać za piersi jak przychodzi się przytulać.
Z kolei zachcianki... jezu jakbym lody zjadła, pączka, ptasie mleczko... 😊
 
reklama
@patrvcja pewnie, że dupek pomoże, i luteina. To jest właśnie progesteron. Byłaś u lekarza, czy już masz przepisane?

@Gusiek90 wiem co czujesz... strasznie mi przykro... :( czyli wychodzi, że to kolejna biochemiczna...? Będziesz chciała robić jakieś badania, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje?

Dzień dobry wszystkim :D ja dziś w panice... wczoraj wieczorem przestały boleć mnie piersi i jak głupek wariuję, że to już koniec. Ja nie wiem, jak wytrzymam do 19 stycznia do wizyty...

I jeszcze taka ciekawostka... Chyba zaczęły mi się zachcianki 😂 na... uwaga uwaga... na czosnek 😱 chleb z masłem i czosnkiem na śniadanie, kolację i obiad daje mi rozkosz.
U mnie też czosnek króluje 😂 warzywa i czosnek, zresztą z rodzinką przechodzimy na Dania bezmiesne ;) w końcu jestem na to gotowa.. zrobiłam ostatnio pyszne kotlety z kaszy jeczmiennej warzyw i sera żółtego,di tego gulasz z warzyw i grzybow lesnych.. wczoraj pierwszy raz zupę warzywną z fasola soczewica bez mięsa.. I czosnkiem.. 🙄 Pyszna była nawet. 😂
 
U mnie też czosnek króluje 😂 warzywa i czosnek, zresztą z rodzinką przechodzimy na Dania bezmiesne ;) w końcu jestem na to gotowa.. zrobiłam ostatnio pyszne kotlety z kaszy jeczmiennej warzyw i sera żółtego,di tego gulasz z warzyw i grzybow lesnych.. wczoraj pierwszy raz zupę warzywną z fasola soczewica bez mięsa.. I czosnkiem.. 🙄 Pyszna była nawet. 😂
Moim odkryciem jest awokado pod każdą postacią i smalec z fasoli :D . Też prawie nie jem mięsa :)
 
@patrvcja pewnie, że dupek pomoże, i luteina. To jest właśnie progesteron. Byłaś u lekarza, czy już masz przepisane?

@Gusiek90 wiem co czujesz... strasznie mi przykro... :( czyli wychodzi, że to kolejna biochemiczna...? Będziesz chciała robić jakieś badania, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje?

Dzień dobry wszystkim :D ja dziś w panice... wczoraj wieczorem przestały boleć mnie piersi i jak głupek wariuję, że to już koniec. Ja nie wiem, jak wytrzymam do 19 stycznia do wizyty...

I jeszcze taka ciekawostka... Chyba zaczęły mi się zachcianki 😂 na... uwaga uwaga... na czosnek 😱 chleb z masłem i czosnkiem na śniadanie, kolację i
Byłam na badaniach.
Serduszko bije.
Fasolka ma 1.7mm 😁🤰
Wspaniale ❤️! Czytałam że w 6 tygodniu serce jest wielkości ziarenka maku 😍🥰 super że już jesteś po badaniu ja musze czekać jeszcze 13 dni i odliczam jak głupia 😀
 
Moim odkryciem jest awokado pod każdą postacią i smalec z fasoli :D . Też prawie nie jem mięsa :)
Ja też mocno ograniczyłam mięso. W poprzedniej ciąży zbrzydł mi jego zapach. Teraz już mi nie śmierdzi, ale pozostałam przy tamtej diecie. Z moich odkryć polecam pastę szpinakową z bakłażanem z biedronki- jak ktoś ma smaka na czosnek to tam jest dość wyczuwalny i skład całkiem dobry
i-helcom-pasta-szpinakowa-z-baklazanem-180g.jpg
 
Ja też mocno ograniczyłam mięso. W poprzedniej ciąży zbrzydł mi jego zapach. Teraz już mi nie śmierdzi, ale pozostałam przy tamtej diecie. Z moich odkryć polecam pastę szpinakową z bakłażanem z biedronki- jak ktoś ma smaka na czosnek to tam jest dość wyczuwalny i skład całkiem dobryZobacz załącznik 1224024
Ja staram sie ograniczyć takie produkty i samej robić :)
W poprzedniej donoszonej ciazy też jadłam duuuzo owoców i warzyw..
 
reklama
Ja już po wizycie [emoji3526] pęcherzyk w macicy, zarodek jest, serduszka jeszcze nie było widać. Następna wizyta za dwa tygodnie. Z usg wyszło 6+1, mnie wychodzi bardziej 5+6, no ale powiedzmy ze błąd w normie :)
Gratulacje, jeszcze trochę i będzie serduszko ❤
 
Do góry