reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Myśle, że dużo zależy od sprzętu i od lekarza. W poprzedniej ciąży byłam w 6+0 i już było serduszko, ale to była lekarka specjalizująca się w usg prenatalnym i miała super aparat. Ogólnie lepiej iść trochę później niż za wcześnie, bo potem się człowiek stresuje ;)
Wiem wiem, doświadczyłam tego niestety w pierwszej ciąży :( teraz będę poczekać, ale z drugiej strony chciałabym sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, bo bóle brzucha nie dają mi spokoju :(
 
Cześć dziewczyny 🤗 pomału się z Wami witam. Beta z poniedziałku tj. 14 dpt wyniosła 184 mlU/ml, czekam na wynik kolejnej z wczoraj. Mam nadzieję, że przyrost będzie dobry i zostanę z Wami do września 😉 wizytę mam dopiero 25 ale zastanawiam się czy nie wcisnąć się tydzień szybciej 🤔
Super. Coraz nas więcej. Może Cie uspokoi wcześniejszą wizyta, ale ja też idę w 7+0, bo wole się nie stresować dlaczego jeszcze za dużo nie widać.
 
Wiem wiem, doświadczyłam tego niestety w pierwszej ciąży :( teraz będę poczekać, ale z drugiej strony chciałabym sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, bo bóle brzucha nie dają mi spokoju :(

Jak coś Cię niepokoi to zawsze warto sprawdzić. Mnie mocno pobolewal lewy jajnik, ale podobno to z niego była owulacja i tam coś jeszcze jest, ale ma się wchłonąć :)
 
@An-Dzia dziś więc nawiedze biedronkę i kupię pastę :D

@sky_84 no SUPER ❤️ gratuluję :D . Pochwalisz się zdjęciem :) ?

@wikoosia piję kawę plujke bez mleka, ale baaaardzo słabą. Przestałam za to pić herbatę.

Dziewczyny, mam pytanie do tych, które miały cukrzycę ciążową i stosowały żywienie IG. Czy można pić kawę inkę z mlekiem? Bo bardzo mnie do niej ciągnie, a nie za bardzo jeszcze ogarniam temat i nie wiem, czy cukier nie będzie po niej skakać. Poza tym, jak lekarz może stwierdzić cukrzycę, jeśli mój poziom cukru na czczo to 92, wydawało mi się, że wynik jest raczej w normie?
 
A mi 25 wyjdzie początek 8 tygodnia 🤔🤔 w sumie i tak lekami jestem obstawiona już od transferu. No nic zobaczę jak wyjdzie wczorajsza beta i przemyślę termin 🙂
Super. Coraz nas więcej. Może Cie uspokoi wcześniejszą wizyta, ale ja też idę w 7+0, bo wole się nie stresować dlaczego jeszcze za dużo nie widać.
 
@An-Dzia dziś więc nawiedze biedronkę i kupię pastę :D

@sky_84 no SUPER [emoji3590] gratuluję :D . Pochwalisz się zdjęciem :) ?

@wikoosia piję kawę plujke bez mleka, ale baaaardzo słabą. Przestałam za to pić herbatę.

Dziewczyny, mam pytanie do tych, które miały cukrzycę ciążową i stosowały żywienie IG. Czy można pić kawę inkę z mlekiem? Bo bardzo mnie do niej ciągnie, a nie za bardzo jeszcze ogarniam temat i nie wiem, czy cukier nie będzie po niej skakać. Poza tym, jak lekarz może stwierdzić cukrzycę, jeśli mój poziom cukru na czczo to 92, wydawało mi się, że wynik jest raczej w normie?

Podobno te cukry to trzeba na własnej skórze sprawdzać, bo jednemu skacze po takim jedzeniu, a drugiemu po innym. Ogólnie inka ma wysokie indeks glikemiczny i nie jest wskazana, ale musisz sprawdzić jak na Ciebie działa.
A cukier 92 na czczo w ciąży to jest taki na granicy. Miałam podobnie w poprzedniej ciąży, ale potem się unormował.
Ja niestety dostałam już skierowanie na krzywą, mam nadzieje, że wyjdzie ok.
 
Cześć wszystkim :)
Czekam właśnie za wynikami bety i progesteronu
Wcześniej tj 4.01 beta wyniosła 1117 a prog 19,8
Zobaczymy jak teraz :)

Z objawów to coraz bardziej bolą mnie piersi ale tylko przy dotyku
Lekki częstomocz
A tak innych objawów brak
 
reklama
@jjm86 proszę, choć niewiele tu widać na razie ;)
IMG_5324.jpg
 
Do góry