reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A dlaczego wam tak zalecaja? Ja witamy kupilam sama od siebie. Gin z nfz kazal tylko kwas foliowy hm.
Nie mam pojęcia dlaczego taka różnica. Zaczełam brać mamadha odkąd wyszedł mi pozytywny test, a potem gin sam zlecił mi branie tego samego 😆 a wit b6 zalecił mi branie jak byłam na wizycie bodajże w 8 tc
 
O to jednak działają te suwaczki!
A dobra ale chyba tylko przez przeglądarkę a w aplikacji nie działają a wygodniej mi się korzysta przez apke[emoji52]
Ja dodatkowo zauważyłam że jak się włączy przez przeglądarkę i jest dopasowane do smartfona to nie pokazuje suwaczkow ale jak zaznaczę wersja na komputer to wszystko ładnie widać 🙂
 
Mi też wygodniej z apki. Już 3 lata temu na forum jak byłam, to głównie apka, ale wteyd suwaczki bylo widać [emoji15] nic, no obejdziemy się. Może bedzie lepiej jka już będzie to prywatne forum/wątek, i jak juz sytouacja bedzie u nas wszystkich pewniejsza tzn po 1 trymestrze, to zalozy się zbiorczy wątek z terminami porodu, żeby się nie mylić. Plus inny wątek z terminami wizyt, to wtedy rowniez bedzie jasno kto kiedy ma wizytę.

Boże, wizyta za dwa dni [emoji3063][emoji3063][emoji3063] oby było dobrze, i żebym swietowala dobrą wizytę pączkami, a nie zajadała smutki.
Ja tez za dwa dni ale wieczorem standardowo 21:15 i tez liczę na dobre wiesci
 
Witam drogie panie. Co tam dziisaj w planach obiadowych macie?
Miałam pierwotnie robić brązowy ryż i brokuła z filetem z kurczaka, ale jak na fejsie zobacyzlam zdjęcie zajedwabiście udekorowanych pierogów, zmieniłam zdanie. Dzisiaj robię ruskie [emoji23]

Dzisiaj u mnie 7+3, trochę ciągnie w podbrzuszu ale mam takie odcuzcie jakby mi wszystko tam się rozciągało i powiekszalo, cyce bolą w normie. Senność dzisiaj wyjątkowo łaskawa, tak samo jak i mdłości. Chwilo trwaj.
Chyba zrobię dorsza z puree z brokuła, mam też kurczaka, ale nie mam pomysłu co z nim zrobić
 
reklama
Ja korzystam z przeglądarki a u nikogo suwaczka nie widzę...hm
Spróbuj włączyć opcję wersja na komputer w prawym górnym rogu pod takimi 3 kropeczkami 🙂
pregna plus nie polecam bo maja mała ilość kwasów dha 😊
Mi gin powiedziała że dha to spokojnie od II trymestru
Bo może z jedna osoba chyba tylko ma to ustawione. Było pokazane wyżej w postach screen'en przez koleżankę.
Sporo osób ma 🙂
Kurczę ja nie widzę u was tych suwaczkow, nie wiem dlaczego
 
Do góry