reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U nas też dziś pizza🍕, jadłam bez opamiętania i dobrze się czułam wyjątkowo 🙂 ostatnio nudności nie dawały spokoju a dziś były wyjątkowo uprzejme i nie uprzykrzały za bardzo niedzielnego popołudnia 😊
Już zaczęłam łapać schizę ze piersi nie bolą, nudności ustają i coś znowu może być nie tak. Ale staram się być dobrej myśli, bo nie mam żadnych niepokojących dolegliwości.
Spokojnego wieczoru wszystkim życzę 😊
 
Ja mialam parcie ma parówki jakies 2 tyg temu. Teraz wjechała mielonka tyrolska z ogórem[emoji23][emoji23]dramat, nie poznaje się.
Ja mam fazę na parowki w każdej postaci [emoji1787]

Kupilam wczoraj w Lidlu leginsy, to mam tym samym 2x dżinsy i 2xleginsy ciążowe. Starczy :-)

Jeszcze w Lidlu kupilam genialne warzywne pasty do kanapek. Pyyycha.
 
U nas też dziś pizza[emoji487], jadłam bez opamiętania i dobrze się czułam wyjątkowo [emoji846] ostatnio nudności nie dawały spokoju a dziś były wyjątkowo uprzejme i nie uprzykrzały za bardzo niedzielnego popołudnia [emoji4]
Już zaczęłam łapać schizę ze piersi nie bolą, nudności ustają i coś znowu może być nie tak. Ale staram się być dobrej myśli, bo nie mam żadnych niepokojących dolegliwości.
Spokojnego wieczoru wszystkim życzę [emoji4]
Mnie cyce boląmniej za to mdłości się znowu pojawilydzisiaj i to takie już konkretne. W poprzedniej ciazy tego nie mialam wiec fajnie bo jakis objaw oprocz cyców, wzdęć i zaparć jest [emoji1787] byleby nie skonczylo się to rozmową z toaleta
 
Mnie cyce boląmniej za to mdłości się znowu pojawilydzisiaj i to takie już konkretne. W poprzedniej ciazy tego nie mialam wiec fajnie bo jakis objaw oprocz cyców, wzdęć i zaparć jest [emoji1787] byleby nie skonczylo się to rozmową z toaleta
Mnie w sumie takie nudności ale bez wymiotów początkowo trzymały już od ok 10 DPO jeszcze przed testem. Tak około 6 tygodnia pojawiły się wymioty ale tylko z rana i całodniowe nudności. Byłam nie do życia. Musiałam jeść na siłę co 2,5 h żeby chociaż na chwilę przeszło i żeby nie spadały mi cukry, bo potrafił mi po 3h spaść nawet do 63 😯
 
Mnie cyce boląmniej za to mdłości się znowu pojawilydzisiaj i to takie już konkretne. W poprzedniej ciazy tego nie mialam wiec fajnie bo jakis objaw oprocz cyców, wzdęć i zaparć jest [emoji1787] byleby nie skonczylo się to rozmową z toaleta
A w sumie co do zaparć to od zawsze miałam problem a teraz jest jeszcze gorzej bo nie mogę brać tych leków które brałam.
A jak już jestem na sedesie i nie daj Boże za bardzo chcę,,pocisnąć " to wychodzi mi przepuklina pachwinowa😭. I w sumie powoduje jeszcze większy ból niż ten który odczuwam przy macicy
 
Rany wy tak o tym mięsie i pizz'ach piszecie a ja nawet zapachu pizzy nie mogłam znieść jak mąż zamówił z kolegą nie mogłam wysiedzieć z nimi w tym samym pokoju[emoji38] odrzuca mnie od mięsa i tłustych rzeczy totalnie[emoji848]
W ogóle gdzieś tak wam powiem że trochę apetyt straciłam.
 
Hej kumpelki :).
Nie piszę nic od kilku dni bo u nas wariatkowo. Tydzień temu podjęliśmy decyzję o tym, że sprzedajemy mieszkanie i kupujemy większe. Jest jedno, które bardzo mi się spodobało ale za drugie o 40 tys gdzie już 25 tys zjechali :(.. Muszę chyba zrezygnować z 4 pokoi na rzecz 4. Ceny w Gdańsku sa kosmiczne..

Powiedziałam w pracy, że b jestem w ciąży. O dziwo zareagowali bardzo dobrze. Postanowiłam, że dopóki czuje się dobrze to zostanę. Choć zaznaczyłem, że gdyby coś się działo to mogę pójść na zwolnienie z dnia na dzień..

U nas w przedszkolu coraz więcej przypadków.. aktualnie na 6 grup otwartych jest tylko 1. I to grupa mojej córki. I to Pani czeka na wynik covidowy.. Także od wtorku pewnie znowu tydzień " więzienia"..

Co do ciąży to u mnie często jest okresowy ból brzucha i czuję piersi. Choć mój mąż uważa, ze bardzo urosły :p.

Ostatnio lekarz dał nam zielone światło na seks. I przypomniałam sobie jaki seks w ciąży jest boski! [emoji176]
 
Ja mam fazę na parowki w każdej postaci [emoji1787]

Kupilam wczoraj w Lidlu leginsy, to mam tym samym 2x dżinsy i 2xleginsy ciążowe. Starczy :-)

Jeszcze w Lidlu kupilam genialne warzywne pasty do kanapek. Pyyycha.
Też sobie zakupiłam taki sam zestaw ciuszków w Lidlu [emoji16] nie spodziewała bym się że za tą cenę takie fajne będą jestem mega zadowolona.
 
reklama
Piątka! Ja mam to samo. Za to mam dużą ochotę na kwaśne.. :)
Rany wy tak o tym mięsie i pizz'ach piszecie a ja nawet zapachu pizzy nie mogłam znieść jak mąż zamówił z kolegą nie mogłam wysiedzieć z nimi w tym samym pokoju[emoji38] odrzuca mnie od mięsa i tłustych rzeczy totalnie[emoji848]
W ogóle gdzieś tak wam powiem że trochę apetyt straciłam.
 
Do góry