reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Denerwują mnie te moje bóle podbrzusza. Raz są mniejsze, raz większe. Raz kłucie, raz bolą jak na okres, raz po bokach jak rozciąganie, raz po środku na dole. Tez nie trwa to caly dzien. Kurde ciągle coś. Chce się zapisać do mojej gin w tym tygodniu, niech rozwieje moje wątpliwości. I jak na złość w tym tygodniu nie ma na razie miejsc. 🤣 Może się coś zwolni w międzyczasie...
Macica się rozciąga :) Mi jakiś czas temu aplikacja wysłała powiadomienie: twoja macica jest już wielkości pomarańczy :)
Jeżeli to są tylko bóle, bez żadnych plamień, to raczej ta rozrastająca się macica :)
 
reklama
Ta ciąża zresetowała moje ustawienia fabryczne. Ja która jestem raczej bezmięsna i od miesiąca jestem na diecie 100% vege rano na śniadanie zjadłam parówki, a chwilę temu orąbałam burgera! o_O Zaczynam się siebie bać, a raczej tego osobnika który we mnie zamieszkał 😂
 
Ta ciąża zresetowała moje ustawienia fabryczne. Ja która jestem raczej bezmięsna i od miesiąca jestem na diecie 100% vege rano na śniadanie zjadłam parówki, a chwilę temu orąbałam burgera! o_O Zaczynam się siebie bać, a raczej tego osobnika który we mnie zamieszkał 😂
Aż mi się przypomniał odcinek Przyjaciół, jak Phoebe była w ciąży (ona była Vege) i mówiła, że po prostu musi zjeść mięso bo nie da rady i miala wyrzuty sumienia. I Joey jej powiedział, żeby jadła mięso, A on będzie do czasu porodu Vege za nią. 🤣
 
Znalazłam fotel dla mnie i dla tych co marzną 😂
 

Załączniki

  • 89ECFC38-C738-4205-AFEE-6A321F14830A.jpeg
    89ECFC38-C738-4205-AFEE-6A321F14830A.jpeg
    265,9 KB · Wyświetleń: 58
Ta ciąża zresetowała moje ustawienia fabryczne. Ja która jestem raczej bezmięsna i od miesiąca jestem na diecie 100% vege rano na śniadanie zjadłam parówki, a chwilę temu orąbałam burgera! o_O Zaczynam się siebie bać, a raczej tego osobnika który we mnie zamieszkał 😂
Powiem ci że mnie szynka prześladuje i parowki i kabanosy 🙄
 
Muszę jutro corce (2.5r) pobrać mocz do badania. Wiadomo, ona jeszcze sika w pieluche, więc boję się, że jak się obudzi, to już siknie to pierwsze siku do pieluchy. Myślicie, że to drugie siku będzie wiarygodne do badania ogólnego?
 
Muszę jutro corce (2.5r) pobrać mocz do badania. Wiadomo, ona jeszcze sika w pieluche, więc boję się, że jak się obudzi, to już siknie to pierwsze siku do pieluchy. Myślicie, że to drugie siku będzie wiarygodne do badania ogólnego?
Będzie, wiem jak pobierali młodej mojej w szpitalu;)
 
reklama
Muszę jutro corce (2.5r) pobrać mocz do badania. Wiadomo, ona jeszcze sika w pieluche, więc boję się, że jak się obudzi, to już siknie to pierwsze siku do pieluchy. Myślicie, że to drugie siku będzie wiarygodne do badania ogólnego?
Będzie [emoji846]. My pobieraliśmy próbkę jakoś po południu .
Dobrze żebyś pobrała mocz z środkowego strumienia.
 
Do góry