reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Chciałam się zapytać, coś co trochę mnie nurtuje.
Generalnie nie bolą mnie piersi, czasami pobolewają, ale na pewno nie jest to ból, o którym czasami wspominacie. Piersi wydają się pełniejsze, sutki ciemniejsze, ale innych zmian nie widzę. Czy może tu rzutować później na laktacji? Albo ból pojawia się później? Te z Was, które były już w ciąży bądź maja taka wiedzę - mogłyby podzielić się swoją wiedza? :)
 
mi też nie podano jak bije, wiedziałam tylko że bije i że wszystko na ten czas było ok. Może warto po prostu zaufać lekarzowi. Ja stwierdziłam, że nie będę porównywać wyników moich z innymi, bo to tylko niepotrzebny stres generuje. Jakby coś było nie tak to na pewno by mi lekarz powiedział i tego się trzymam :)
Masz racje trzeba nie dać się zwariować 😀 może dobrze ze nie wiem bo właśnie zaczęłyby się porównania 🙈
 
Chciałam się zapytać, coś co trochę mnie nurtuje.
Generalnie nie bolą mnie piersi, czasami pobolewają, ale na pewno nie jest to ból, o którym czasami wspominacie. Piersi wydają się pełniejsze, sutki ciemniejsze, ale innych zmian nie widzę. Czy może tu rzutować później na laktacji? Albo ból pojawia się później? Te z Was, które były już w ciąży bądź maja taka wiedzę - mogłyby podzielić się swoją wiedza? :)

Mnie bolały w poprzedniej ciąży, a laktacja mówiąc krótko była *ujowa [emoji23] moja położna powiedziała, ze przy pcos się zdarzają problemy z laktacja, ale to jest związane z hormonami. Liczę, że teraz będzie lepiej, ale jeśli nie to trudno, już się nie będę tym zadręczać.
 
Chciałam się zapytać, coś co trochę mnie nurtuje.
Generalnie nie bolą mnie piersi, czasami pobolewają, ale na pewno nie jest to ból, o którym czasami wspominacie. Piersi wydają się pełniejsze, sutki ciemniejsze, ale innych zmian nie widzę. Czy może tu rzutować później na laktacji? Albo ból pojawia się później? Te z Was, które były już w ciąży bądź maja taka wiedzę - mogłyby podzielić się swoją wiedza? :)
Mnie w poprzedniej ciąży też trochę bolały a z laktacją szału nie było.... za to teraz tak bolą że mam ochotę je odrąbać😂 w ogóle gorzej znoszę tę ciąże...🥴
 
reklama
Do góry