reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Na żołądek wiem bo borykam się parę dobrych lat na noc parz sobię siemię lniane ale z 2godz po jedzeniu super działa łagodząco na jelita i żołądek narazie leków żadnych brać nie można więc ratuj się w ten sposób.
dzięki za podpowiedź😃 spróbuje może siemie pomoże bo jak nie to zwariuje... w pierwszej ciąży nic mi nie dolegało a teraz to jakaś masakra 😬
 
reklama
Spoko mam to samo od kilku dni (zanik objawów) - we wtorek idę do lekarza, na pewno przyniosę dobre wieści :)
Który u Ciebie tydzień?
Trzymam kciuki za twoja wizytę 🤞
Ja liczę że mam lepszy dzień bo w weekendy często zdarza mi się nie mieć mdłości i boli...
Zobaczymy jutro. Według Miesiaczki 8t6d a według usg 9t2d 😉 a u ciebie?
 
Na Znanym Lekarzu widzę, że dzisiaj jest dostępny jakiś Andrzej Bałasz, może spróbuj się umówić na wizytę jeśli faktycznie jesteś zaniepokojona i nie chcesz na IP.
Jak coś ja u niego kiedyś (jeszcze w 2020) byłam w niedzielę, właśnie z powodu krwawienia. Te wizyty ze znanego lekarza są przeznaczone głównie dla osób, którym telefonicznie wystawia receptę (np. na antykoncepcję awaryjną). Więc trzeba do niego zadzwonić i zapytać, czy przyjedzie do gabinetu. U mnie się zgodził, wizyta kosztowała chyba 200 lub 300 zł, w przychodni pustka. Jest uprzejmy i bardzo rzeczowy
 
Ja po pizzy. Zwykle zjadam pół blaskzi jka robie tylko dla siebie i męża, ale dzisiaj aby po dwoch kawalkach mialam dość :-/ jakos tka mi ciężko na żołądku teraz :-/
Mi tez ciężko, ogolnie siedze i nie mam sily sie ruszyć, do tego wszyscy w domu, mała marudzi...niech to juz przejdzie 😔
 
Mi tez ciężko, ogolnie siedze i nie mam sily sie ruszyć, do tego wszyscy w domu, mała marudzi...niech to juz przejdzie [emoji17]
Ja w tej ciąży pierwszy raz taki ociężały żołądek czuję i już mi się to nie podoba :-/ w dodatku dzisiaj pobilam rekord spania. W nocy luzik, spalam jak zabita od około 1 do prawie 10, potem szybkie sniadanie i znowu spanie do 12, potem robienie pizzy i znowu od pol godziny nie dość ze na żołądku ciężko , to na dodatek jeszcze bardziej senna jestem niż przed tą pośniadaniową drzemką :-/
 
Porzyczone.
1612703548155.png
 
reklama
Lekarz powiedział, że ok, ale zawsze jestem tak zestresowana wizyta, że wszystko dociera do mnie dopiero po wyjściu z gabinetu. We wrześniu straciłam ciążę, serduszko zatrzymało się w 9tc i teraz nie mogę przestać się martwic.. Tak bardzo się boję.
Też poroniłam we wrześniu tylko koło 7tyg serduszko przestało bić. Rozumiem cię bardzo, mi serce podchodzi do gardła jak czekam w poczekalni ale trzeba być zawsze dobrej myśli. Ja mam tak fajnego lekarza że jak wchodzę do gabinetu to cały stres schodzi. Trzymam kciuki będzie dobrze🤗
 
Do góry